Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudom valószínűleg már lerágot...

Tudom valószínűleg már lerágott csont ez a téma, de egyetemi gólyatáborba mennyire érdemes menni? (Jelen példa esetében a Soproni Egyetemről van szó)

Figyelt kérdés

Picit zárkózott embernek tartom magamat, nehezebben nyitok másik felé, de ha nagyon muszáj akkor valamennyire tudok. Alkoholfogyasztással pedig úgy állok, hogy szoktam azért iszogatni, de nem a sárga földig iszom le magamat.

Napok óta azon idegeskedek, menjek-e vagy nem.

Félek, hogy nem fogok olyan embert/embereket találni akikkel egy hullámhosszon tudnék lenni, és olyan feladatok lesznek amiket mondjuk nem akarnék bevállalni, plusz tényleg nem vagyok az a nagyon nagy ivó. De aztán meg lehet bánnám ha kimaradnék belőle.

Szerintetek menjek? Kinek mi volt a saját tapasztalata?



2020. aug. 28. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Én a helyedben mennék. Biztos lesznek dögös csajok. Hátha levarrható állapotba kerülnek. XD
2020. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Én is zárkozott vagyok,nem szeretem ha sokan vannak körülöttem egy

helyen,meg én sem iszok nagyon alkoholt,én nem mennék el,meg meg se

bánnám,mert nemvagyok amúgy se egy társasági ember,én jól elvagyok

egyedül is.

2020. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkkor tudsz megdugni valakit ha reszeg, Első válaszoló? Akkor te azt sem tudod, milyen ha a nő kezdeményez mert megkíván? Szánalmas vagy.
2020. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Kifejezetten ajánlott, zárkózottnak különösen.

Alap kapcsolatépítésre nagyon jó.

2020. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
90%

Szerintem érdemes mindenképp elmenni, nálunk is voltak anno 'zárkozottabb' emberek. Arra jó volt, hogy 2-3-4 napot együtt tölts azokkal az emberekkel akikkel akár évekig együtt tanulsz.

Nem kötelező inni és nem kötelező megcsinálni mindent amit mondanak (nyilván ez nem a katonaság).

Ha megtartják szerintem nyugodtan menj el. Me ha belegondolsz, akkor max lesz egy rossz hétvégéd, minthogy kimaradj valami jóból.

2020. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Soproni Egyetemen érdemes elmenni. Szép hagyományaik vannak.
2020. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is mentem anno pedig nem voltam népszerű se nagyon iszogatos ember. Nekem tetszett nem csak pialas volt reggeltől estig, voltak előadások, ott volt a beiratkozás, voltak programok. Utólag jól tettem h mentem. Este zene meg minden. Jól éreztem magam :)


Előtte pedig asszem volt az uniplus, ahol megkeresheted h ki lenne a szaktársad és suli kezdés előtt már tudtok beszélni. Anno így találkoztam szaktarsammal, és együtt mentünk gólya táborba, nem tudom h létezik e még ez az uniplus 🤔🤔

2020. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
2x kihagytam, egyszer sem bántam meg, és nem is származott hátrányom belőle
2020. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak írnám, hogy lány vagyok.. :D
2020. aug. 28. 13:20
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Úgy fogalmaznék, hogy nem létszükséglet, de általában megéri menni. Több egyetemre is jártam, volt tábor, ahova mentem és volt olyan is, ahova nem. Barátaim mindenhol lettek, az nem ezen múlik. De jó emlék volt a gólyatábor is, mert nagyon jól szervezték meg. Nem ment a gólyák szivatása, egy csomó csapatjáték volt meg előadás, olyan volt, mint egy csapatépítő. De ismerek olyan helyet, ahova nem mennék, mert a tábor háromnegyede a csesztetésből áll meg abból, hogy elszigeteljék egymástól az embereket, akik kicsit is jóban lettek... Mert nekik az a katarzis, hogy utolsó nap összeengedik őket... Kössz. De egyik sem a Soproni Egyetem
2020. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!