Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már egy barátom sincs, csak...

Már egy barátom sincs, csak olyanok akik lehúznak. Valószínűleg azért mert nem vagyok intelligens. Érdemes így élni?

Figyelt kérdés
Találtak nálam jobb barátokat. Nélkülözhető lény vagyok, talán nem kellene élnem.
2015. nov. 22. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenki nélkülözhető.

Ezzel az érveléssel akkor senkinek se kéne élni.


Egyébként senki nem mondta, hogy érdemes lenne élni.

Az élet az csak úgy van. Megszülettünk, élünk, meghalunk. Nincs érdeme, értelme, célja, vagy egyéb ilyen hülyeség benne.

2015. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
biztos pasi vagy,a lányok nem magányosak
2015. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Glacierous ***** válasza:
Lehet csak rossz közösségben vagy.Nekem sem volt túl sok barátom.Aki volt,az is kicseszett velem.Egy másik közösségben hamar összehaverkodtam mindenkivel.Ott mindenkivel jóban voltam.
2015. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szervusz kérdező! Ha gondolod privátban mesélhetnél még! Én is eléggé egyedül vagyok. Biztosan nem menthetetlen a helyzeted. :)
2015. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Személyiség alapuan működj.

Agyi szint és élés között nincs kapcsolat.

Érdemes, mert tudsz tapasztalni, tanulni életből, jobb ember legyél. Ennek semmi köze agyi szinthez.

2015. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél intelligens akkor egyrészt nem gondolkodnál el ilyeneken, másrészt meg könnyen megtalálnád a hangot a sok nem intelligens emberrel és lenne sok barátod :) Szóval mindenképp érdemes élni, és szerintem biztosan intelligens vagy, viszont önbizalomhiányos
2015. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!