Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy nő csinosan, feltűnően...

Ha egy nő csinosan, feltűnően öltözködik, akkor az ő hibája, ha megerőszakolják?

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 17:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
N E M
2020. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
7%
Természetesen igen, hiszen minek öltözött fel úgy, és minek ment olyan környékre, ahol ez megtörténhet vele.
2020. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy a nő hibája. Nincs azaz Isten, hogy a hibás a férfi legyen, aki nem képes megtartóztatni önmagát.
2020. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nö akár MEZTELENÜL sétálna az utcán, az SEM JOGOSÍT FEL senkit arra, hogy megeröszakolja!

Ez olyan lgika, minthogy ha bárki egy jobb autóval jár vagy szebb háza van, akkor ö a hibás, ha kirabolják!

2020. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem, és aki úgy gondolja, hogy igen, az vagy trollkodik vagy az intelligenciája megrekedt valahol mínusz tíz környékén.
2020. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én most találkoztam újból ezzel a kijelentéssel, és egyszerűen nem tudtam hova tenni. Mármint én persze nem értek egyet ezzel, mert magamnak öltözködök, és attól, hogy adott esetben miniszoknyát veszek fel, nem lesz ráírva a homlokomra, hogy "fogd meg a seggem".


2-es: ha valaki rossz környéken lakik, mert nincs más lehetősége, akkor járjon csadorba?

2020. aug. 30. 17:49
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet hogy Marko Beri facebook posztját látva kérdezed ezt?
2020. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A férfi hibája minden esetben.


Viszont egy gondolat erejéig időzzünk el azon, hogy az oroszlán a hibás, ha megeszi a túristát aki a vadászterületére tévedt? Persze hogy nem, hiszen ösztön vezeti, nem pedig tudatos gondolkodás. Az emberek jelentős része túllépett ezen a szinten. Azaz már nem csak az ösztön vezérel mindent. Aki meg nem képes erre, arra érdemes az "állat" jelző.

2020. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

7-es: Nem, nem ismerem és nem láttam a posztot. De lehet majd ránézek.

Egy kérdés hatására jutott eszembe, illetve a 9-es komment hatására

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2020. aug. 30. 17:53
 10/24 anonim ***** válasza:
2020. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!