Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki rajtam kívül...

Van olyan, aki rajtam kívül úgy gondolja, hogy egyes esetekben akit megerőszakolnak, valamilyen szinten tehet róla?

Figyelt kérdés
Tudom, népszerűtlen vélemény, de én akkor is így gondolom. Kiemelném, hogy PERSZE NEM MINDEN ESETBEN!, de elég nagy százalékban úgy vélem, tehetnek róla azok a nők, akiket megerőszakoltak, hogy ez történt velük.
2020. jún. 7. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
88%

Ez áldozat hibáztatás. Miért gondolod, hogy tehet róla?

Nem kell úgy felöltözni, mint egy k.rva, ahhoz hogy valaki nemi erőszak áldozata legyen.

2020. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Tudom. De ha úgy öltözik fel, máris ad egy okot arra, hogy megerőszakolják. Nem azt mondom, hogy ettől az áldozat a bűnös, nyilvánvaló, hogy az erőszakoló a bűnös. De nem csak az öltözködés miatt gondolom így, pl. kihívó viselkedés miatt is történhet valakivel ilyen.
2020. jún. 7. 22:38
 3/66 anonim ***** válasza:
87%
Nem népszerűtlen vélemény, hanem ostoba, tudatlan, primitív hozzáállás, amit valami idióta sztereotípiák alapján raktál össze. Férfiként mondom, hogy az ilyen gondolkodásmódot szégyelned kellene, nem ide kiírogatni.
2020. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
88%
Akit meggyilkolnak, az is biztos tehet róla.
2020. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
93%

Nem szoktam kihívóan öltözködni, de aki igen, az sem azért teszi, hogy megerőszakolják. Miért lenne egy kihívó öltözet az erőszakra? Mert egyes férfiak megrekedtek egy tüzelő kutya szintjén?

Nem, a nemi erőszak mindig az elkövető hibája, és súlyosabban kéne büntetni.

2020. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
93%
Meg akihez betörnek. Minek épített magának olyan szép házat, ha nem azért, hogy kirabolják?
2020. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
87%
Nézzél már utána, milyen öltözetű nőket erőszakolnak meg! Tudatlanul fröcsögsz itt...
2020. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

#4

Biztos vannak olyan esetek, hogy igen.

2020. jún. 7. 22:41
 9/66 A kérdező kommentje:

#7

Nem fröcsögök, ti fröcsögtök :D

2020. jún. 7. 22:42
 10/66 A kérdező kommentje:
Látom, nem sikerült elolvasnotok, amit direkt kiemeltem :D
2020. jún. 7. 22:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!