Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? (Bővebben lent)

Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Félek attól, hogy ha bárhova kirakok egy képet magamról, akkor az ismerőseim,osztálytársaim,volt osztálytársaim, stb... meglátják és körbeküldik egymásnak,beküldik csoportba és rajtam fognak nevetni, hogy nézd hol láttam,vagy éppen rámírnak, hogy mit keresek ezen az oldalon stb...


Például, ha felregisztrálnék a Tinderre(csak egy példa),kiraknék magamról néhány képet akkor lehet, hogy holnapra már a fél ismerettségem tudna a dologrol, és ez az egyik legnagyobb félelmem, hogy kibeszélnek, vagy rajtam nevetnének.


És még utána találkoznom is kellene velük...

19/F



2020. aug. 30. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ha ilyet eltudsz képzelni a barátaidról/ismerőseidről akkor szerintem nem vagy jó társaságban.


Egyébként meg pl. Tinderre olyan képet rakj fel amivel TE elégedett vagy,sz*rd le a véleményüket ha csak a hátad mögött mernek kibeszélni. Ha odaállnak szemtől-szembe érvekkel hogy ez miért nem jó,na akkor kell elgondolkoznod,de ilyen szerintem egy képkirakás esetén biztos nem fog megtörténni.

2020. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!