Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm kleptomániás...

Molnár Anna Emma kérdése:

Az egyik barátnőm kleptomániás! Állandóan lop tőlem! Alul bővebben! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
lop tőlem de értéktelen tárgyakat mint például egy celluxot..stb más dolog is van! vagdossa az ereit..megemlítem 13 éves!nagyon kicsi házban laknak!egy szobában vannak 5-en,és kb 2 ágyuk van! EGYFOLYTÁBAN HAZUDOZIK..de én közbe tudom az igazat..és leszól másokat hogy hogyan néznek ki/milyen dagadtak/milyen putriba élnek- pedig ő sem különb! és hogy mindezt csinálja valami köze lehet ahhoz hogy otthon vállnak a szülei és verik stb? depressziós is? nem tudok róla semmit..elég fura lány!SEGÍTSETEK!MIT CSINÁLJAK?

2014. márc. 3. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A szüleidnek szólj:)
2014. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatból tudom,hogy a válás nehéz dolog..pl:én depressziós voltam,nem sok mindenkivel beszéltem,zárkózott lettem...annyi,hogy én ér vagdosás helyett kajáltam meg nem sportoltam,szóval meglett az eredménye,hogy jó pár kilót meghíztam xd

Szerintem szólj a szüleidnek,vagy,ha van a sulitokban pszichológus,akkor annak,csak kérd meg,hogy legyen diszkrét,esetleg ne említse,hogy tőled tud a dologról,mert a másik lány könnyen megharagudhat...

2014. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!