Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet hátrányom abból, hogy...

Lehet hátrányom abból, hogy egy bizonyos krémlikőr kivételével nem szeretem az alkoholokat, nem is vágyom a fogyasztására, ezért nekem kimarad, hogy osztálytársakkal, esetleges későbbi barátokkal inni menjek? 19/l

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van hátrányod, ha olyan társaságba mész, ahol csakis a piálás a program. De ilyenbe én nem akarnék tartozni a helyedben (még úgy sem, hogy én sokféle alkoholt szeretek és inni is szoktam).
2020. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha jó dolog bepiálni, de hátrányod inkább ettől lehet...
2020. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Még mielőtt itt mindenki elkezdene téged isteníteni, én annyit megjegyzek halkan, hogy bizonyos társasági eseményekből, élményekből lehet, hogy ki fogsz maradni, ha azt látják, hogy te nem vagy partner az iszogatós estéken.

Egyébként lehet, hogy még csak nem találtad meg azt a fajta alkoholos italt, ami neked igazán ízlik.

Próbálkozz például borokkal, boroskólával, vagy a csokis-mogyorós-Fütyülős + kóla kombóval :) Azok elég édeskések és finomak.

2020. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, akinek nem jön be a pia, csak max. a krémlikőr, az nem fog neked boros kólát inni. :D A legundorítóbb ital, amit valaha ittam. Ha már bor, akkor is csak a lehető legjobb Tokaji aszút ajánlanám olyannak, aki nem rajong az italért. Vagy kevert italokat, amikben nem nagyon érződik az alkohol. Lehetnek azok mindenféle koktélok, vagy pl. olyan egyszerű ital, mint a 3cl Finlandia vodka 2-3 dl eper- vagy baracklével nyakon öntve.
2020. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Hogyne, 19 évesen, (feltehetőleg) komoly fizetés nélkül majd biztos tokaji aszúzni fog neked a hétvégi bulikban :D
2020. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Apám kóstoltatott velem italokat. Bor, whiskey, meggylikőr, egyéb gyümölcslikőr, pezsgő, sör. Egyik sem ízlett, valamelyik szó szerint visszaköptem.
2020. szept. 4. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Akik csak akkor és úgy barátaid, ha iszol velük, akkor ők nem barátok.

Idős vagyok, sok nőről tudom a rokonságomban is, hogy abszolút nem iszik alkoholt. Semmilyet! Fiatalon sem ivott egyik sem, mégis vannak megértő rokonaik, barátaik.

Ha nagyon kényszerítik rád az alkoholos italt, mondd meg nekik kerek-perec, hogy nem iszol és ezt vegyék tudomásul. Aki ezért megszól - ne tekintsd barátodnak.

2020. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5- ös, miért ne? A Tokaji aszú nem olyan drága,viszont finom, és mivel nem rajong az italért, nem fog egy hordóval meginni. Tudom, hogy van akinek ez hihetetlen, de létezik kulturált, és igényes alkoholfogyasztás is.
2020. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cappy eper vodka olyan, mintha sima gyümölcslevet innál.:) Meg más édes gyümölcslével is próbálkozgatsz, az arány a lényeg, de félre ne érts, nem akarlak leitatni!:D Csak ha ez tart vissza a bandázástól arra írtam.
2020. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!