Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Maszk miatt tele van pattanáss...

Maszk miatt tele van pattanással az arcom, mit csináltok ez ellen?

Figyelt kérdés

Boltba használom csak, nem értettem, hogy olyan helyeken, ahol sehol nem volt... Az állam, oldalt az arcom, orrom, szemem alatt...


Mit lehet ez ellen tenni?


2020. szept. 6. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mindig vegyél tisztát, ha eldobhatós. Ha textil akkor mosd gyakran, de ne használj öblítőt, és csak kevés mosó szert. Vasald ki mielőtt használod. Kb ennyit szoktam, így egy kicsit jobb lett a helyzet. Főleg az öblítő elhagyással.
2020. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
ne hord
2020. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eldobhatós...
2020. szept. 6. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Pamutot használj és mosd gyakran.
2020. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Mosás nekem se segít, mert egyszerűen befülled alá az arcom, és a saját izzadtságom miatt pattogok ki (meg persze alapozó is van rajtam, az sem segít). Majd ha hidegebb lesz, az megoldja a problémát.
2020. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Ne közvetlenül a használata előtt borotválkozz, hagyj időt a bőrödnek gyógyulni/száradni.
2020. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, nem borotválkoztam soha xD
2020. szept. 10. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Akkor viszont próbáld a boltban a férfi technikát. Belépés előtt pontosan tudod, mit fogsz venni, bent töltött idő max. 2 perc. Semmi csavargás, semmi bámészkodás. Annyi idő alatt nem fog ártani.
2020. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!