Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen? Mit...

Miért vagyok ilyen? Mit tehetek ez ellen? L/18

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni, nem iszok alkoholt. Nincs barátom.

Az a baj velem,

Pl. Vannak ugye szülinapi bulik, hazibulik stb. És amikor kb még két három hónap van addig tökre várom meg belegondolok és mikor ott vagyunk hogy kb 2 hét múlva semmi kedvem és kitalalok valami kifogást. És ez már nagyon régóta így van velem.

Ez miért van? Ha van valami családi összejövetel és van zene, mindenki táncol csak én nem nem tudom mit lehet ez ellen tenni.

Köszi és csak értelmes válaszokat, légyszi.


2020. ápr. 11. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Bár minden lány ilyen lenne. Neked lesz csak igazán párod, ne aggódj!
2020. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Jól írja az 1.!
2020. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De szerintem ez nem nagyon jó dolog hogy mindenből kimaradok,amin a velemkoruak ott vannak
2020. ápr. 11. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Igyál alkoholt (mértékkel, de azért érezd is meg), es engedd el magad. Ezek nem kötelező dolgok, arról szól, hogy jól érezd magad. Esélyt add meg neki.
2020. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha azért maradsz ki, mert ezek nem vonzanak, akkor igenis jó, hogy kimaradsz. Nem kell a tömeg után menni.
2020. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én alkohol nélkül is tudtam mindig bulizni, valahogy vitt a hangulat, meg hát ugye a többiek fix be vannak rúgva, úgyse fognak emlékezni hogy én mit csináltam, szóval lehetek akármilyen ökör. De egyébként lehet egyszerűen hogy te nem ilyen vagy és kész. Hogy nem alkoholizálsz az meg ne zavarjon, majd a sok bulikirálynő meg a fuckboyok akik ezt kihasználják, lepontoznak érte de szerintem halálciki hogy a sárga földig isszák magukat úgy hogy nem tudnak magukról, 1-2 pohárka valami ha úgy érzed akkor legurulhat, de nem éri meg túlzásba vinni. 23F
2020. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
1-es, 2-es mi a francért irkáltok ilyeneket? Azt hiszitek, hogy majd rátok ír, és megqrhatjátok? Szánalmasok vagytok!
2020. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!