Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz egyedül...

Szerintetek gáz egyedül buliba menni?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagyon barátaim és egyedül meg nem akarok elmenni bulizni, pedig kedvem lenne hozzá, hogy ismerkedjek ilyesmi, de gáznak érzem egyedül bemenni egy szórakozóhelyre.

Ti szoktatok egyedül menni?

Ha igen, akkor melyik helyeken lehet leginkább ismerkedni?

18/L



2020. szept. 7. 10:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még fontosnak tartom hozzá tenni, hogy nem pasizni akarok, hanem barátokat szerezni, beszélgetni meg szórakozni.
2020. szept. 7. 10:22
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig buliba ha egyedül mész, szinte könyvelhető hogy megrohamoznak ilyen "sziamizu"-val.
2020. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 pedig pont azt nem szeretném xd
2020. szept. 7. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Mehetek veled?? :D
2020. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress a hobbidnak megfelelő elfoglaltságot közösségben. Ott alakíts ki kapcsolatokat, és velük menj bulizni. Buliban ha látják hogy másokkal vagy, jelentősen kevesebben fognak nyomulgatni, illetve ki tudsz menekülni a kellemetlen szituációkból.
2020. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 ez nem rossz ötlet. Utánajárok 1-2 dolognak. :)
2020. szept. 7. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék egyedül, sose mentem egyedül buliba. Egyrészt így is volt, aki kellemetlenül nyomult rám mikor a barátnőim is ott voltak és nehéz volt lerázni.


De olyan szempontból sem mennék, hogyha ritka is, de vannak azért beginázós történtek, jobb azért ha vannak olyan barátaid, akik vigyáznak rád ilyen helyen.

2020. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 nem fogadok el senkitől italt és, ha veszek magamnak, akkor figyelek rá, amíg meg nem iszom.

Amúgy nem ilyen zűrös helyekre gondoltam,csak vannak nyugisabbak is Bp-n.

2020. szept. 7. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zűrös helyeken is beginázhatnak, sőt... Csak azért mondom, hogy én se hittem sose a bedrogozós történetekben amíg velem meg nem történt, igaz velem nem itthon. De ismerősei körben is 6 embernek volt beginázós sztorija, ebből csak egy volt srác. Szóval vigyázz magadra.
2020. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!