Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mennyire gáz egyedül bulizni...

Mennyire gáz egyedül bulizni menni? (Szilveszterkor) Ha te látsz hölgyet. és kiderül, hogy egyedül jött a buliba, mit gondolsz róla? (28/L)

Figyelt kérdés
2017. dec. 20. 21:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
70%

Nem gaz:D

Menj csak! 10 perc múlva már úgyse leszel egyedul:D

2017. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2. kérdésre nem válaszoltál ám :P :D
2017. dec. 20. 21:42
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy ez a végső kétségbeesés. Egyedül van, de csak mert Szilveszter van, buliba megy.....illetve gondolkodnék, miért nincsenek barátai.
2017. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyedül csak ismertebb közeli helyre társaságba menj , idegeneknél távol a lakhelytől problémás . Beiszol azt sem tudod hogy hol vagy , gondolom nem autóval mész be sem tudsz ülni senkihez melegedni sem ott aludni ha úgy alakul .
2017. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Clay Morrow ***** válasza:

Ha te így szeretnéd, nincs más főbb/jobb dolgod, akkor menj, nem gáz.

Ha csinos és tetszik az csak jó, illetve ha nem kelti fel érdeklődésemet, akkor úgy sem gondolok se jót-se rosszat róla. Ha tudom ezt elkönyvelem annak, hogy biztos nem volt jobb dolga, nem volt kivel jönnie így egyedül jött.

2017. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Beinni nem fogok...mivel nem vagyok ivós típus. :D

Kérdés az volt, hogy gáz-e és mit gondolnak akik látnák, hogy egyedül van.

2017. dec. 20. 23:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Rendszeresen láttam egy nőt egyedül táncolni a koleszos bulikon, meggyőződésem volt, hogy hát...könnyűvérű lehet. Aztán beszélgettem vele, és kiderült, hogy még nem is volt senkije.
2017. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére nálam nem ezt fog kiderülni. :)
2017. dec. 20. 23:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon fura vagy. Mintha direkt húznád itt az ideíró pasikat...vagy kamu, vagy nagyon viszket odalent.
2017. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, igen fura vagyok...nagyon is(fura vagyok, mivel 1-2 barátaim vannak, nem iszom alkoholt csak sört vagy krémlikőrt de abból is 2 pohárral tudok és ráadásul beszédproblémás is vagyok) Bár én nem furának tartom magam, hanem inkább bolondnak vagy különlegesnek. :D


Csak kíváncsi vagyok hogy, mások mit szoktak gondolni egyedüli bulizós hölgyről?

2017. dec. 21. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!