Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem értik meg egyesek,...

Miért nem értik meg egyesek, hogy nem akarok magam mellé társat?!

Figyelt kérdés
Ekkora bűn lenne, hogy jól megvagyok egyedül? Kiskoromban is elvoltam, akkor mindig mindenki azzal jön, hogy "később majd meggondolod magad" és ettől már fel áll a szőr rajtam. Most 23 vagyok és még mindig nem változott a véleményem. Magányos farkas vagyok. Férfival el nem tudnám képzelni magam főleg hosszútávon. Maga a szexualitástól is hideg ráz. Nincs semmi mentális betegségem, ami miatt ilyen vagyok csak szeretek egyedül lenni az kész. Ha férfival lennék akkor függnöm kéne tőle, veszekedések lehetnek, szakítás stb amik nekem nem hiányoznak. Barátnőm is idegesít ezzel, de nem akarok társat, hiába ő nem tudja elképzelni magányosan az életet. Családom is ilyen sokkolva hallgatja mikor mondom, hogy nem akarok se családot, se pasit se gyereket. Én lennék az egyetlen aki ilyen. Nem izgat. Szerintem 23 évesen elég felnőtt vagyok ahhoz, hogy megállapítsam milyen igényeim vannak és ehhez senkinek semmi köze ha meg valaki továbbra is bunkózik velem, mert csak azért is menjek férjez mert ez a "norma" akkor az már parasztság szerintem. óvodától fogva ilyen kis visszahúzódó személy voltam, semmi hátrányom nem származott belőle. Általában itthon vagyok és elvagyok a hobbimmal. Néha átmegyek a barátnőmhöz elleni azt ennyi. Másra nem vágyom. Nem vagyok ez a szórakzós, bulizós, hajlnalig piálni azt hányni járó, mekibe menős csaj. Lehet ez másoknak szokatlan, de én nekem ezek nem szórakozás, inkább én parkba menős versírós lány vagyok, elmélkedős és időfenntartó vagyok. Munka után is csak hazaérek, egyedül lakok albiban és a hobbijaimnak élek. Rendezgetem a lakást, verseket írok és főzök azt nekem ez a nyugalom. Szerintetek próbáljak változtatni magamon vagy így is jó vagyok és ne figyeljek másik véleményére? 23L.

2020. szept. 14. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó, akkor ne változtass. Viszont szükséged lesz majd egy stratégiára, hogy ne borulj ki minden alkalommal, amikor a férj-gyerek témát erőltetik az ismerőseid. Sajnos nincs olyan, hogy senki nem fog érdeklődni ezekről, esetleg tapintatlan megjegyzéseket tenni. Mert nem ez a norma, ahogy te élsz és az emberek pedig beszűkültek iszonyúan, nem látnak tovább a saját orruknál. Mondjuk hogy egy 23 évest miért kell ezzel fárasztani, azt nem tudom. De 30-hoz közeledve, meg azon túl egyre gyakoribb lesz. Közeli ismerősöknek, családodnak szerintem nyugodtan megmondhatod egyszer, hogy ez a helyzet nálad, de ne magyarázkodj folyton. Idegeneknél pedig “ne haragudj, de ez nekem túl személyes, szeretném magamnak megtartani”. Aztán talán nem firtatják többet. Aki normális, az meg fog érteni.
2020. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
De baszki, ha annyira nem érdekelnek mások, akkó mi a búbánatos nyuszibogyónak magyarázkodsz? Csukd be magad mögött az ajtót, oszt gondoljon mindenki, amit akar. Azt csak csendben jegyzem meg, hogy van némi különbség a magányos farkas és a kivert kutya között.
2020. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért az az "elleni" keményen odab*sz XD.
2020. szept. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
án is ilyen vagyok, csak fiúban, igaz én nem írok ki ilyen kérdést erről, lehet összeillenénk a végén:D
2020. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!