Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudják egyesek...

Miért nem tudják egyesek megérteni, hogy én már elfogadtam magam inkontinensnek, és nem akarok se fájdalmas vizsgálatot, se fájdalmas műtétet? NEKEM így ez most így JÓ!

Figyelt kérdés

Egész életemben, gyermekkoromtól kezdve bepisiléses problémáim voltak. Amikor iskolába mentem, akkor már vissza voltam téve pelenkába. Nehéz volt ugyan, de elfogadtam így magam. A szüleim nem vadbarmok voltak, mint ahogy sokaké, hanem nagyon is figyeltek arra, hogy nekem ne okozzanak fájdalmat. Amikor hólyag-tükrözést akart mindenáron csináltatni az egyik orvos, aki a fejébe vette, hogy ő majd kikezel, akkor ők inkább kifizettek egy CT vizsgálatot.


Jelenleg az a helyzet, hogy elvileg műtéttel stimulálhatóvá tudnák tenni a záróizmaimat, de nem vagyok pontosan biztos a részletekben. Nemrég volt egy PetCT-m, más okból kifolyólag, igazából apukám fizetett be szűrővizsgálat címen anyukámmal együtt minket…


Teljesen egészséges vagyok ezen a problémámon kívül, elfogadtam, és a barátaim is elfogadnak engem ilyennek, és már barátnőm is volt, aki szintúgy elfogadott. Sajnos szakítottunk, mert kimentek a szülei külföldre.


Az kérdésem az:

Miért nem tudja elfogadni a sok okos-tojás, hogy nekem ez így jó? Miért erőszakoskodnak, hogy márpedig nekem az lenne a jó, ha…. meg hogy márpedig milyen dolog már ez, milyen undorító, stb…. Hát kérem szépen, nem kell a közelemben lenni, nem kell szeretni, lehet utálni is, de be kéne látni már végre, hogy ez az én döntésem, az én életem, és ha nekem rossz lenne, értitek, SZÁMOMRA gondot okozna, akkor belemennék valamilyen terápiába. De mivel nem okoz gondot, így nem fogok azért magamnak fájdalmat és kínlódást okozni, mert egy másik embernek nem illik bele a döntésem a világképébe és valamiért frusztrálja őt, hogy én nem fogadom el azt, ami szerinte számomra a JÓ lenne! Nagyon fel tudom húzni magam az ilyesmin. Senkinek nincs joga megmondania nekem hogyan éljem az életemet!


18f


2015. febr. 6. 18:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid csak aggódnak érted, és nem akarják, hogy emiatt később problémád legyen akár egy munkahelyen.
2015. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te döntésed, de vénasszonyi kíváncsiságból érdekelne: próbáltál valami alternatív megodást is ezzel kapcsolatban?
2015. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem igazán próbáltam.
2015. febr. 6. 18:32
 4/27 anonim ***** válasza:
Kiket értesz okostojások alatt? Kik nem akarják ezt elfogadni?
2015. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ki a sok okos tojás, akik nem akarják elfogadni? Te miért fogadod el, ha lehetne rajta változtatni? Ma már nagyon fejlett az orvostudomány, de hát Te tudod a Te életed, Te bajod stb...Ahogy olvasom igazából ki sem vagy vizsgálva mi okozza, a hólyagtükrözés nem olyan borzalmas vizsgálat, páran már túl vannak rajta, de Te tudod.
2015. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Te miért fogadod el, ha lehetne rajta változtatni?


meg vagyok elégedve az életemmel így. semmi kedvem fájdalmas, kellemetlen vizsgálatokhoz, semmi féleműtétre nincs szükségem. jól érzem magam, ennyi :)


a hólyagtükrözés nem olyan borzalmas vizsgálat, páran már túl vannak rajta,


Akkor uzsgyi bele, te is túléled majd! én kihagyom, köszi ;)

2015. febr. 6. 22:05
 7/27 anonim ***** válasza:
Továbbra is kérdem, kik erőszakoskodnak?
2015. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy nem kellemesek a vizsgálatok meg a kezelések, de az se lesz kellemes, ha elmész dolgozni és a munkahelyeden bepisilsz.
2015. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
tegnap a chaten előkerült egy téma kapcsán az inkontinencia, és nem értették meg hogy nekem így jó.mellesleg csak nézz körül, itt is nagyon szépen próbálkoznak... látszik nem értettek meg semmit.
2015. febr. 6. 22:38
 10/27 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy nem kellemesek a vizsgálatok meg a kezelések, de az se lesz kellemes, ha elmész dolgozni és a munkahelyeden bepisilsz.


had legyen ez az én problémám.

2015. febr. 6. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!