Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha élni szeretnék de nincs...

Ha élni szeretnék de nincs kivel, akkor mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi életem nincs, egyedül minden szar. Ha lenne barátnőm, komoly kapcsolat minden jó lenne. És nem ilyen szar. Semmit nem lehet élvezni egyedül. Egyszerűen semmit nem ér az élet ha nincs társam, erre jöttem rá. De a csajozás sem erősségem. Annyira jó azoknak akik komoly kapcsolatban vannak. Tényleg semmit nem ér az élet, nem viccelek. Lenne egy társam akkor közösen élhetnénk végre, ki élhetnénk magunkat. Nyaralás meg minden jó stb stb.

2020. szept. 18. 22:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sose volt még senkim ezért is ilyen szar minden. Nem csoda hogy boldogtalan vagyok, az energia szintem is a béke sgge alatt. Semmi nem jó. Ha csak egyszer lenne szerelmem komolyan mit nem adnék érte. Nekem nem kell sok nő. Csak egy, és boldog jó élet. Tartalmas.
2020. szept. 18. 22:45
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja és ne írjátok hogy legyél egyedül boldog, mert ennél nagyobb hülyeséget nem lehet mondani. Ez nem lehetséges, aki azt mondja igen az sem boldog, csak bemeséli magànak.
2020. szept. 18. 22:51
 3/15 anonim válasza:
80%
Uhh ilyen pesszimista mentalitással nemhogy nőt nem találsz, de életét sem... Basszus, gondolkodj már pozitívabban! Annyi rossz gondolat volt ebben a 15 sorban ami kemény 16 évem alatt nem fordult meg egyszerre a fejemben, pedig én is voltam mélyponton. Tanácsom most még nincs, először is milyen iskolába jársz?/Hol dolgozol? Másodszor, hány éves vagy? Ezekből összeállítok neked valamit. A suliban ahova járok, konkrétan olyan vagyok mint egy szerelmi tanácsadó, és mindig igazam van.
2020. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy?
2020. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Mindig bírtam az ilyen "ha lenne barátnőm" nyavajgásokat. Ha lenne barátnőd sem változna semmi, pont ugyanolyan élettelen maradnál.
2020. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Agnarr ***** válasza:
89%
Nem mindenkinek könnyű az ismerkedés. Akár párra vágyik az ember, akár egy nagyon jó barátra, egy kapcsolat nagyon fontos része a közös emlék. Ha nehézségeid vannak, segíts magadon azzal, hogy előkapod azt a témát, tevékenységet, munkát vagy bármit, amit igazán szeretsz, és keresd meg azoknak az embereknek a társaságát, akik ugyanezt istenítik. Eleinte nagyrészt nem is az ismerkedésről, hanem a közös szenvedélyről fog szólni a dolog, de aztán a közös emlékek majd összekovácsolnak titeket (persze csak akkor, ha közben nyitsz is feléjük).
2020. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg van ráció abban amit a kérdező mond. Vannak olyan emberek akik annyira magányosak hogy előbb elmegy az életkedvük, aztán egyre több mentális betegséget produkálnak, és mind a magányra vezethető vissza. Én is így jártam, és pontosan tisztában voltam vele hogy minden bajomat a magány váltja ki. A környezetem persze nem hitt nekem, mindenki okosabb volt és elláttak jobbnál-jobb tanácsokkal hogy hogy tudnék kimászni ebből az állapotból, meg hogy mit kéne tennem.

Azt mondták hogy egy kapcsolat nem segítene, ugyanilyen lenne minden, meg amúgy se ismerkedjek, kinek kéne egy gondokkal teli ember.

Én mégis elkezdtem aktívan ismerkedni, és találtam olyat akinek kellettem. Mindenki talál olyat akinek pont ő kell.

És mit ad isten, egyre jobban lettem. Sikerült kimászni a gödörből. Tudtam hogy egy társra van szükségem, és igazam lett. Éreztem hogy a magány az ami lehúz, és tudtam hogy az ismerkedés a megoldás.

Kérdező, ez tök jó hogy felismerted hogy mi hiányzik, illetve hogy mitől érzed rosszul magad az életben. Az első lépést már meg is tetted. Sokan azt sem tudják hogy mi okozza a problémáikat, te tudod, ez már valami. Ismerkedj és ne add fel, addig menj amíg nem érsz célba.

32N

2020. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7. Igen én is ezt gondolom ezt érzem, nagyon is igazad van. Én sem értem pl az ilyen 5-ös válaszoló embereket. Hogyne lenne jobb ha lenne társam. Minden jó lenne. Lenne kedvem élni meg minden.
2020. szept. 18. 23:10
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez a magány ez tényleg gyilkos.
2020. szept. 18. 23:12
 10/15 Flagstaff ***** válasza:
91%
Én szerettem egyedül élni. Jó volt, sokat tanultam, olvastam, írtam, élveztem az életet. Nem "meséltem be magamnak (???)", tényleg királyság volt.
2020. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!