Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyen esetben kell köszönni...

Blabla bala kérdése:

Ilyen esetben kell köszönni az osztálytársaknak?

Figyelt kérdés

Mikor kijövünk a gimiből és pl, megy mindenki a buszra, akkor ha például valamely osztálytársam mellett elmegyek, akkor kell neki köszönni? Nyilván ha barátról van szó, persze, hogy köszönök. De akik nem a barátaim(de nem vagyok velük rosszba, csak nem nagyon szoktunk beszélni) azoknak is kell köszönni?

Mert volt már olyan, hogy köszöntem, és vagy nem, vagy csak halkan, nem nagyon köszöntek vissza. Nem akarok parasztnak tűnni, ha nem köszönök, de azt sem akarom, hogy úgy köszönjek, hogy nem köszönnek vissza, mert az nagyon ciki.



2020. szept. 23. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjel igen.
2020. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam köszönni.
2020. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben egyertelmuen kell. Ha ok nem koszonnek, nekik nem volt gyerekszobajuk.
2020. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És azoknak is köszönjek, akiknek már köszöntem,és nem nagyon köszönnek vissza?
2020. szept. 23. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

4-es: Köszönj egyszer "látványosan", ha arra sem reagálnak, (ha érdekelnek annyira, akkor) kérdezd meg tőlük, hogy miért nem köszönnek.

Ezután ilyeneknek én már nem köszönnék, de mindenki másnak természetesen igen.

2020. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a köszönéssel nem kell spórolni.Nem hiszem hogy ettől ciki lennél.
2020. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De az is igaz,hogy nem nagyon beszélek egyesekkel.
2020. szept. 23. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!