Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon mi jön a halál után? Me...

Vajon mi jön a halál után? Menyország?reinkarnácio? véleményeket várok.

Figyelt kérdés

#vajon mi történik a halál után?
2020. okt. 9. 18:04
1 2
 11/16 kretens ***** válasza:
54%
Na most képzeljük el hogy nincs semmi.Tehát se világegyetem se sötét se világos mintha ez az egész meg se történt volna.Az abszolút semmi.De van mert érzékeljük.A mai napig nem tudják mi az élet titka.A kémcsövekben már a mai technikával és tudással is hiába rakják össze a legegyszerűbb sejt összetevőit az attól még csak úgy magátol nem fog önállóan cselekedni.Nem tudja senki sem mi az a plusz ami tudatos önálló cselekményeket indit el.Épp ezért az a valami plusz nevezhetjük léleknek vagy tudatnak szerintem az anyagtól független.De mi is ez a biológiai létezés?Megmondom miez.Ez maga a pokol.A fájdalom megtapasztalása.Hát nem?Milyen létezés az ahol minden élőlényben ennyi fájdalominger átvitel van?A másik meg az amiben ha jól belegondolunk hogy minden élőlény az egyszerübbektől az összetettebbekig a maguk módján értelmezik és érzékelik ezt a világot vagyis ezt a poklot.Pokol mert minden élőlény ahhoz hogy létezhessen egy másik élőlényt kell elpusztitania mert ENNI MINDEN ÉLŐLÉNYNEK KELL.Hát nem egy pokoli gépezet az ami a puszta létfentartás végett a gyilkolásra épül?
2020. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 kloha válasza:
Nekem az ötből, ez már a harmadik életem, amikor nem hiszek a reinkarnációban! :D
2020. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem Mennyország.
2020. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
57%
Az élet körforgás. A természetben szintén minden egy nagy körforgás, ergo az embereknél is több, mint valószínű, hogy ez van. Az energia visszatér a nagy egészbe, hogy egy más helyen ismét "felszínre törjön".
2020. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Sz a baj, nyugati fejjel a legtöbben a reinkarnációt teljesen félreértelmezik.
2020. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 nemjuteszembesemmi49 válasza:
Szerintem mennyország.
2022. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!