Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindig minden változik, de...

Mindig minden változik, de nálam miért nem?

Figyelt kérdés

2014-ben összejöttem a barátnőmmel, tartott közöttünk a "szerelem" 3 évig. Igaz hogy én szerettem jobban, de akkor is jó érzés volt, mert tudtam hogy hozzá tartozom. Hamar odaköltözött hozzám, teljesen összhangban éltünk, de ő valahogy sose volt rám hangolódva. Tetszettem neki és azt mondta ő nem a külsőségre megy és az idealizált pasira. Aztán mégis olyanra cserélt le, aki az ideálja. A hajszín, szem, bőr. Megcsalt, megalázott, de mindezek ellenére hiányzik tőle a reggeli szeretlek üzenet, a napközben írt üzenetei, amik jobbá tették a napom. Ma már tudom hogy hazudott és egy szó se volt igaz...

Mióta nincs senkim, minden nap egyedül érzem magam, nincsenek barátaim, mert mindenkinek gyerekek vannak és velük töltik az időt. Nem járok bulizni, igazából a munkán kívül semmi nincs. Nincs is kedvem, össze vagyok törve, bár kifelé azt mutatom hogy minden rendben.


A nőkben már nagyon nehezen tudnék újra bízni. Félek az unalmas téltől is. Egy szem testvérem se tartja velem a kapcsolatot, egy üzenetet se ír, mert fontosabb a kapcsolata. Szóval teljesen egyedül vagyok, felszínes emberekkel körülvéve.


Egyébként egy jókedvű alak vagyok, próbálom leplezni az életem a sűrű mosolyokkal, hogy ne vegyék észre milyen szomorú is vagyok valójában....


Ha marad így a helyzet akkor sem lesz nagy baj, majd valahogy elütöm a fennmaradó időt. :)


30/F


2019. okt. 7. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Mi a baj?


Nincs változás? MIlyen változást szertnél?


Nőt?

2019. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha szabad írnpm : Szeretlek! Remélem ezzel jobb lesz a kedved! Minden rossz dolog után jó következik. Erre gondolj!
2019. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2, nem lesz jobb, de azért aranyos volt. :)
2019. okt. 7. 20:15
 4/18 anonim ***** válasza:
13%

És tőlünk mit vársz? Kerítsünk neked nőt, vagy mi a fene? 30 éves vagy, légy FÉRFI!

Ha egyedül nem tudsz boldog lenni (csak egy társtól), szerinted melyik nő akarna veled lenni?

Cél, önbizalom stb. nèlkül nem igen fogják keresni a társaságod.

2019. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Van cél, önbizalom, pénz stb, csak megbízható nő nincs, akire érdemes időt pazarolni. Ezért vagyok egyedül...

Mellesleg innen nem várok semmit, csak leírtam mi a gondom.

2019. okt. 7. 20:36
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Kontaktolj a tesoiddal egy idö mulva ök is fognak veled
2019. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
1 testvérem van, de nem beszélünk, teljesen elfelejtette hogy testvérség is létezik. Ez nem olyan egyszerű ahogy leírjuk hogy kontakt és kész.
2019. okt. 9. 19:40
 8/18 he84 ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de csak mert egy volt barátnődben csalódtál, az nem azt jelenti, hogy akkor a legtöbb nő hazudik és nem megbízható. Ne általánosíts, vannak rendes, nem hazug nők is, például én (ám nem keresek jelenleg senkit se). Ezt lehetne akkor mondani a legtöbb férfira is, ami szintén nem lenne helyes, nem is igaz. Na meg nem a nemek szerint kell nézni ezt, mind emberek vagyunk, tehát mindkét nemen belül vannak hazug, nem megbízható emberek is ugyanúgy. Ám hogyha csak szomorkodsz és ha a nőkre haragszol egyetlen csalódás miatt, akkor nehezebb lesz. A legtöbb ember megérdemel esélyt, nem szabad előre ítélve félni. Persze kivételek az olyanok, akik nagyon harsányak, furcsák, trágárkodnak és felszínesen beképzeltek önmagukkal, másokkal szemben is.
2019. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8, fölösleges volt hozzátenni hogy nem keresel jelenleg senkit, nem vagyok olyan hogy felajánlom magam mindenféle ismeretlen nőnek!


A nők utálnak engem, nem én őket.

2019. okt. 10. 07:06
 10/18 he84 ***** válasza:
Azért írtam azt hozzá kérdező, hogy nem keresek senkit, mert egyrészt nem tudhatom előre ki keres, ki nem, másrészt meg rajtad kívül is random idegenek írhatnak rám emiatt priviben, néha volt már ilyen más hasonló kérdéseknél, amikor olyanoknál válaszoltam. Így hát jobb biztosra mennem.
2019. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!