Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy csak...

Miért van az, hogy csak gyökér palikkal hozz össze az élet?

Figyelt kérdés
Minden barátnőmtől hallom, hogy a fiú akivel együtt van, kavar virágot visz neki, elkiséri mindenhova, kedvesek, felhívják őket engem meg minden fiú akivel összehozott a sors folyton átbaszott,szivatott és megalázott. Én mindig igyekeztem de soha nem tisztelt egy partnerem sem
2020. okt. 25. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem a sors hoz össze velük, hanem te választod őket.
2020. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Valamiért ugyanazt választod. Érdemes lenne kielemzned hogy miért, akkor is ha ez fáj, mert szembe kell nézni önmagunkkal, hogy hol rontjuk el. Nagyon szar tud lenni, de még kell tenni önmagadért. Ha egyedül nem megy kérd szakember segítségét, nem feltétlenül pszichológus. Tudok mást, ami nekem teljesen megváltoztatta az életemet. Ha szeretnéd privátba átküldöm.
2020. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Biztos hogy akivel az nem kedves csak te nem látod meg benne a virág a kísérgetés nem biztos hogy a törődés jele .

Ne más életed irigyeld éld meg a sajátodat .

2020. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Azért mert ilyen a kisugárzásod. Aki kicsit is értelmesebb nem jön össze veled.
2020. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az első le is írta egy mondatban, de kifejtem hátha egyesek nem értik. Ezeket a fiúkat te választod. Ha mindig ugyanaz a baj akkor lehet hogy az a tipus akit szeretsz egyszerűen nem neked való.

Tegyük fel szereted a nyomulós fiúkat. De ezek nem bánnak veled jól. Mit szűrsz le ebből? Én azt hogy nem mindig az a jó aki nyomul mert a nagy részük csak rövid távon akar. Lehet hogy teljesen más típusról van szó csak példának hoztam fel. Mi lenne ha más típusú fiúkkal is próbálkoznál?

Aki nem bánik veled tisztelettel azzal pedig hamar zárd le a dolgot. Hosszútávon nem tesz jót az önbecsülésnek.

2020. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Te egy ilyen áldozat típus vagy. Az élet meg a sors mindig összeesküszik ellened, semmiért nem te vagy a felelős te csak az áldozat vagy. Ezért választasz idiótákat, hogy mellettük is áldozat lehess.
2020. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a 4-esnek uzenem hogy ez nem igy van mert alapvetoen mindenki ertelmes, komoly emberkent kezel,csak normalis barataim vannak akik sokszor mondjak hogy kedves, szereto es okos vagyok ugyhogy nem hiszem hogy az a baj amit te irtal de azert koszi❤️
2020. okt. 25. 11:12
 8/16 A kérdező kommentje:
Istenem en csak annyit kerdeztem hogy vajon miert nem talalok egy ertelmes fiut ha csak basztatni tudtok ne is irjatok inkabb😂
2020. okt. 25. 11:14
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a rosszindulatúakkal. Írtunk normális válaszokat. Rosszul választasz. Van olyan higy néha belefutunk egybe mert csak útközben derül ki az emberről hogy kicsoda, de ha mindig akkor az nem véletlen.

Nincs olyan higy a sors úgy akarja hogy mindig bunkókkal legyél.

2020. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulnod kiszűrni bizonyos jelekből az embereket. Idővel menni fog, ne aggódj. Arra vigyázz, hogy ne sérülj nagyon.


F

2020. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!