Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetsz, ha egy gyökér...

Mit tehetsz, ha egy gyökér óvatosan fenyegetni kezd?

Figyelt kérdés
Ilyen lightosan, hogy nem szeretné, ha baj lenne, meg ilyenek. Facebookon és telefonban. Telefonos felvételkészítés kilőve, telót kéne cserélnem, hogy ne váljon használhatatlanná egy ilyesfajta apptól. Kicsit kiszámíthatatlan, ráadásul c. Mit javasoltok? Sírdogáló, ötlettelen demagógok piros kezet kapnak.
2014. máj. 14. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Mit tehetek? Közlöm, hogy engem ne fenyegessen és elküldöm az anyjába...
2014. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
"piros kezet kapnak."nem érdekel. Kezelni tudni kell és keresd meg a gyökeret-lehet te adtad rá az okot! Csak a véleményem, jöhet a piros :D
2014. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni az előzményeket is...
2014. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Te vagy a fenyegető gyökér? A piroskezű rém?
2014. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Koaxk Ábel ***** válasza:

Deggial


Ez hatalmas volt! Jót nevettem. :DDD

2014. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jó barátom egy közeli rokona, jó fej meg minden. Ez ilyen kicsit rosszhírű hülyegyerek, gyúrogat, meg állítólag vannak ügyei. Egy szaros windows újratelepítés volt, és elégedetlenkedik, hogy lassú. Ha mondom, hogy a géped nem mai darab, talán azért lassú, akkor á, kizárt, ennyi meg ennyi volt, most vettem száz éve. A szokásos dolgok. Nem vagyok kis darab, szeretem a komolyabb fizikai munkát, de nem szeretnék büntetett előéletet csak azért, mert elönti az agyamat a szar és kibelezem a gyökeret, meg nem szeretném azt se, ha sokan megvernének nagyon, és utána csak menne a bandaháború meg minden, már ha a régi spanjaim közül akad, aki "vénségére" ugyanolyan hülye maradt, mint kölyökfejjel. Most az, hogy ez a gyerek megmaradt ötévesnek, amiatt sportolgat, meg erősködik, nem nagyon vígasztal, értitek.


Tehát normális mederben mit tehetek, ha úgy egyébként azt se tudom, hogy így szokott eljárni, vagy csak túl sok maffiás mozi van mögötte? Időnként elégedetlenkedik, mondom hogy hozd el, nem hozza. Érte nem fogok menni, mert az valószínűleg nagy melléfogás lenne (cigányszemmel egyértelműen csicskulás+idegenben helytállni, ha baj van, ott a család, ilyesmi). És próbáljam nem azt hinni, hogy a bajt keresi az ostoba. Milyen bajmentes megoldás lehetséges?

2014. máj. 14. 21:01
 7/17 A kérdező kommentje:
Dezső szerintem viccnek kellett volna venned.
2014. máj. 14. 21:02
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megoldás az, ha elkerülöd az ilyesmi arcokat legközelebb. Most meg szard le az egészet, akkor abbahagyja.
2014. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Amikor engem fenyegettek a fenyegető összes levelét olvasás nélkül a kukába dobtam.


1.Így biztos nem hat rám és nem veszem fel a "lapot".


2.Gondoltam,h a sz@r úgyis csak beszél,de a tettek mezejére nem fog lépni,mert ahhoz gyáva és annak már hatósági következménye lenne.


Így is lett jó 1 év múlva feladta és abbahagyta.


Meg sokszor provokálnak.Ő nem lépne tettileg,de reméli,hogy te lépsz és akkor majd ő feljelenthet.

2014. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha lépek, akkor ő nem jelentget senkit. Gondolom tisztában van ő is vele, hogy a gyerekeit elveszik tőle, amikor az asszonyával együtt lecsukják pár évre, és a házát is elintézi a fajtája, és ez még csak a nem keményvonalas reakcióm. Kicsit sok illegális dologgal foglalkozik egyszerre, ha értitek, mire gondolok. Nem értem az egészet, biztos naiv vagyok... És ezen forgok éjjel, a fene essen bele.
2014. máj. 14. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!