Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon miért mondta ezt a...

Vajon miért mondta ezt a nincstelen?

Figyelt kérdés

Társadalmi munkában adományt osztottunk, és alig kezdtük el, az egyik adományozott földhöz vágta a csomagját és elhordott mindennek. A kollégám pont előtte mondta a kocsiban, hogy némelyiknek egy bőségszaru is kevés lenne. Erre ez a koldus perceken belül megmutatta, milyen egy elégedetlenkedő. Odajön, ránéz az adományra: "Jól ki vagyunk segítve". Láttam, hogy a bőségszarut említő kollégám belekezd, de hogy lássa, hogy új létemre figyelek azért, mondtam, amit tanultam: Sajnos nem hoztuk a szarunkat.


Erre óriási patália. De mire fel? Ezeknek semmi nem elég jó?


2020. okt. 26. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
A "szarunk" szó kicsit kétértelmű :D
2020. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Ez tipikus provokatív kérdés!

Nem derül ki, MILYEN adomnányt osztotatok, nem mindegy, MIÉRT volt elégedetlen az illetö, de így semmit nem mondtál el a helyzetröl, azon kívül, hogy a "kolléga" kifejezetten ellenséges a rászorulókkal szemben, nem igazán alkalmas erre a munkára!

2020. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Elégedetlenkedők mindig vannak. Nem kell magadra venni, vegyél egy nagy levegőt és lépj tovább!
2020. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

#1 vagyok.


Azt mondtad neki, hogy "nem hoztuk a szarunkat"


Eleve egy zsémbes, megkeseredett ember lehetett, de gondolom úgy értette, hogy fekáliát szántatok neki, vagy nagyon rossz, azaz szar minőségű dolgot.


Erre pöccenthetett be.

2020. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
gondolom, úgy értette, hogy nem hoztuk a bőségszarunkat...
2020. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nyilvááán, basszus.


De csak annyit mondott, hogy "szarunk", és egy könnyen provokálható embernek ez elég, hogy félreértse.

2020. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyiknek tényleg nem jó semmi. Sőt volt olyan is, aki az alkoholt hiányolta a csomagból, meg miért nem kapnak inkább pénzt. Az ilyet el kell küldeni a francia, ha nem tetszik, akkor ne menjen oda.
2020. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Most így hirtelen én is fekáliaként értelmeztem. Szerinted egy hajléktalan feltétlen ismer ilyen kifejezéselet, mint bőségszaru?
2020. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha egy futetlen hazban ehezo ember konyvcsomagot kap, vagy olivaolajat, akkor ertem, hogy ideges lesz. Nem derult ki, mi volt a jotetemeny.
2020. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy trollkerdes egy gagyi szovicc miatt?
2020. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!