Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak rajtam kívül is olyan...

Vannak rajtam kívül is olyan elvetemült fiatalok, akiknek fontos a halloween buli vagy egyszerűen el szeretnének nézni bulizni csak úgy random?

Figyelt kérdés

Velem az a helyzet, ha szóba hozom a "kimozdulás" gondolatát, már otthon áll a bál. A szüleim nagyon drámáznak erre a vírusra.

Utalás: Jó lenne együtt kimozdulni egy hasonló fiatalemberrel ( én egy 25 éves lány vagyok)



2020. okt. 26. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ebben semmi elvetemültség, a barátaimmal mi is már több programot szerveztünk, és a szüleim abszolút engedik, szerintük túlzás az a hisztéria, ami zajlik.

Felnőtt vagy, ha szeretnél, nyugodtan mozdulj ki, legfeljebb otthon puffognak, ha nem tudjátok megbeszélni.

22/L

2020. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én, biztos megyek buliba.
2020. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
F/31
2020. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben az elvetemültség?
2020. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Be is öltöznél Halloween bulira?
2020. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajna nem, mert nincs jelmezem, meg megfáznék egy vékony nylonharisnyában...miniszoknyában
2020. okt. 28. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondod mintha ezek kötelező elemei lennének egy hallowen-i jelmeznek:DD
2020. okt. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!