Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Buszon ülve ülésemen utazva...

Buszon ülve ülésemen utazva rúgdossák alattam az ülést 13-14 év körüli viselkedni nem tudó kultúrálatlan gyerekek. Zavarva engem az utazásba...Mit lehet ilyenkor tenni hogy abba hagyják szóljak a sofőrnek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Buszon ülve ülésemen utazva rúgdossák alattam az ülést 13-14 év körüli roma származású viselkedni nem tudó kultúrálatlan gyerekek. Zavarva engem az utazásba...Mit lehet ilyenkor tenni hogy abba hagyják szóljak a sofőrnek? Lepofoznám őket de akkor még engem vinne el a rendőrség, szólni nem lehet nekik mert nem hallgatnak a szóra. Mit lehet tenni ilyen esetben szóljak a sofőrnek vagy mit? Ti mit tennétek?

#konfliktuskezelés #rugdosódás, #kultúráratlan viselkedés, #probléma, #helyzet megoldás,
2020. nov. 12. 12:47
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Teszem azt nem 1-2 percig ülök a buszon hanem 1 óráig és ők mögémülve folyamatosan rúgdossák az ülést és ez mindenapos.És akárhová ülök utánam jönnek és folytassák. mit csináljak? Mit lehet ilyenkor tenni?
2020. nov. 12. 12:49
 2/33 anonim ***** válasza:
59%

Tudom, hogy hülyeség meg nehogy már te érezd szarul miattuk magadat, de nem tudsz másik busszal menni?

Mindig ugyanabban az időben, ugyanakkor jönnek ők is???

2020. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
35%
Hallod ne legyél már ekkora nyomi, ugasd le őket. Xd
2020. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
27%
De amúgy most ezeknek nem online oktatás van?
2020. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
29%
Ezt most úgy kell elképzelni, hogy két cigánygyerek minden nap rád van kihegyezve, minden nap ugyanabban az időben mögéd lopóznak, és célirányosan rugdossák az ülésed?
2020. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
A leugatás nem rossz, de ezeknek nem használ, na meg ha csúnyán nézel a kis herceg Lákátos Mátteóra és a Eszmeráldára,hozzák az egész nap familiát...
2020. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolások mehetnek.

Csak a középsulisoknak van online.

2020. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez aranyos. :D

Vidéken sokszor 1-3 óránként jön egy busz. :)

2020. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Először szólj rájuk te, aztán szólhatsz a sofőrnek is, hogy folyamat rúgdossák az ülést, ami szándékos rongálásnak minősül. Aztán ki lehetne őket rakni valahol a pusztában, majd jön a következő busz. Ezt megtehetné a sofőr, csak ezek legközelebb hordában fogják várni a buszt, ott lesz az egész família és valószínűleg nem csak az ülés hanem vagy a busz vagy a sofőr látja kárát.
2020. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Bocsi telefon kijavított, a herceget és a napot nem tudom miért írta pluszba 😀😀.

De a lényeg ugyanaz.

De jól fejbe kéne verni a pujákat. 😀😀😀

2020. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!