Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Buszon ülve ülésemen utazva...

Buszon ülve ülésemen utazva rúgdossák alattam az ülést 13-14 év körüli viselkedni nem tudó kultúrálatlan gyerekek. Zavarva engem az utazásba...Mit lehet ilyenkor tenni hogy abba hagyják szóljak a sofőrnek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Buszon ülve ülésemen utazva rúgdossák alattam az ülést 13-14 év körüli roma származású viselkedni nem tudó kultúrálatlan gyerekek. Zavarva engem az utazásba...Mit lehet ilyenkor tenni hogy abba hagyják szóljak a sofőrnek? Lepofoznám őket de akkor még engem vinne el a rendőrség, szólni nem lehet nekik mert nem hallgatnak a szóra. Mit lehet tenni ilyen esetben szóljak a sofőrnek vagy mit? Ti mit tennétek?

#konfliktuskezelés #rugdosódás, #kultúráratlan viselkedés, #probléma, #helyzet megoldás,
2020. nov. 12. 12:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

#7-nél a pont!


Majd jön a kiscsálád, oszt jól fejbevernek a sötét utcán legközelebb... Mert rá mertél szólni a kis ártatlan szemefényükre Hozéármándóra vagy Dzsémszbondra! :-D

2020. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Azt nem írta a kérdező.😊😊

De amúgy én is laktam falun, akkor reggeli órákban fél óránként jött a az igaz, de ebben is van igazság.

Szarjanak sünt a hülye gyapotszedők...

Lány vagy amúgy? Mert azokkal könnyű amperkodniuk.

2020. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Köszi 12 , azért is írtam ezt, mert ezektől bármi kitellik, nem ismernek se Istent, se embert, mert nekik mindent lehet, telibesz@rják.
2020. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Szólj rájuk először kulturáltan, hogy légyszíves ne rugdossátok az ülésemet, mert nagyon zavaró. Nem fogják megérteni, nem is az a cél, hanem hogy ne mondhassák, hogy nem volták először kedves. Utána valszeg újra kezdik majd, na azután hajolj hátha és b*ssz le nekik egy k*rva nagyot, amiért megkérted őket hogy ne rugdossanak, mégis folytatják.

Lesznek szemtanúk és biztosra veszem a pártodra állnak majd, hiszen látták, hogy először kedvesen megkérted őket és mégis b*sztak rá.

2020. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Ezek általános iskolás gyerekek de öreg nénik alatt is rúgdossák meg aki fehér és nem tetszik nekik azokat is szívassák. szerintettek rasszizmus irányú a cselekedetük.?.
2020. nov. 12. 13:05
 16/33 A kérdező kommentje:
És ez vidéki buszon történik borsod volánoson
2020. nov. 12. 13:07
 17/33 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok 29 éves de már szóltam rájuk hogy létszíves ne rugdosd az ülést alattam másnap már csak azér is és csúnyán néznek főleg a kancsi roma lány amelyiknek egyik szeme padlás másik pince rászólok és még ő van felháborodva.
2020. nov. 12. 13:11
 18/33 anonim ***** válasza:

Basszus kérdező 😢😢

Sajnálom.

Ezek a Tesznye puják mindenhol ott vannak.

Vonat nincs a közelben?

Mondjuk ott is ilyenek, ott meg óbégatnak.


Sorsod, Borsod :(.

Na az ilyenek miatt szólják le Borsod megyét, mert ezek a Tesznye viselkedni nem tudó puják mindenhol csinálják a balhét és mindenki fél tőlük.

Múltkor mikor hazalátogattunk a párommal a borsodi rokonokhoz, már a tiszain ott óbégattak meg a búzán.

2020. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Akkor marad a tű. Óvatosan, hogy senki se vegye észre, szúrd a tűt fejjel lefelé az ülésbe, abba az ülésbe, ahol mindig ülnek. Sokat buszoztam régen én is, tudom ezeknek törzshelyük van. Hidd el utána visszavesznek magukból. Ha később újrakezdik akkor lehet még ezt variálni, nem csak tűvel.
2020. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók szólnék én a sofőrnek is de az is cigány tudjátok kire hasonlít? Lakatos Brendonra most cigánynak szóljak hogy baj van a kis pulyákkal. szerintettek az tenne valamit ellenük ?
2020. nov. 12. 13:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!