Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Buszon ülve ülésemen utazva...

Buszon ülve ülésemen utazva rúgdossák alattam az ülést 13-14 év körüli viselkedni nem tudó kultúrálatlan gyerekek. Zavarva engem az utazásba...Mit lehet ilyenkor tenni hogy abba hagyják szóljak a sofőrnek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Buszon ülve ülésemen utazva rúgdossák alattam az ülést 13-14 év körüli roma származású viselkedni nem tudó kultúrálatlan gyerekek. Zavarva engem az utazásba...Mit lehet ilyenkor tenni hogy abba hagyják szóljak a sofőrnek? Lepofoznám őket de akkor még engem vinne el a rendőrség, szólni nem lehet nekik mert nem hallgatnak a szóra. Mit lehet tenni ilyen esetben szóljak a sofőrnek vagy mit? Ti mit tennétek?

#konfliktuskezelés #rugdosódás, #kultúráratlan viselkedés, #probléma, #helyzet megoldás,
2020. nov. 12. 12:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Azért nőnek a fejetekre mert ennyire fél tőlük a legtöbb magyar, ezek meg élvezik. Én a saját országomban vagyok, szerintem majd nehogy már én tiszteljem őket meg feljek tőlük. Én így vagyok vele. Kérdező vegyél valami önvédelmi sprét azt használhatod ha baj van. Mondjuk buszon nem de utcán igen. Ha meg félsz a buszon ennyire akkor elől ülj le a sofőr közelében. Ezek úgyis hátul szeretnek lenni.
2020. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Ez elől történik a második ajtó előtt a sofőr mellé meg most nem lehet ülni koronavírus miatt levannak piros szallagal zárva az ülések

A másik meg hiába vagy a saját országodba ha egyszer cigány uralom alatt van az ország a miniszter elnök is roma és ő vitte fel a cigányok dolgát enyire hogy így elegyenek szállva maguktól. ha nem szavazzuk le orbánt 2012 ben akkor végünk mert már így is megesznek minket a cigányok ha orbán meg mégnagyobb szabad utat add nekik végünk. lassan már a házunkba is befognak jönni és kirúgdosnak minket magyarokat onnét ha ez így meg Orbán meg még támogatni is fogja őket !!!!!!!!!!!!!!

2020. nov. 12. 17:00
 33/33 anonim ***** válasza:

Szerintem írd meg a Volánbusznak.

info@volanbusz.hu

2020. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!