Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha megbántam hogy...

Mit tegyek ha megbántam hogy soha nem szórakoztam és soha nem volt barátnőm se?

Figyelt kérdés
Csak az internet volt nekem egész életemben. Semmi szórakozó helyen nem jártam sose, barátnőm se volt. De még csak nyaralni se voltam majdnem 30 évesen.

2020. nov. 13. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Nyugodj bele, hogy most már nem is fogsz a koronavírusnak köszönhetően. Vagy vigasztaljon a tudat, hogy más sem fog.
2020. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak így, ne aggódj.
2020. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt tedd hogy a jövőben élj majd az ilyen jellegű lehetőségekkel.
2020. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Vonulj el szerzetesnek és elmélkedj .
2020. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Amint lefújják a vírushájpot, azonnal csapj bele az életélvezetbe.

Én 41 évesen lettem elhagyva 15 év szolíd diszkrét életet preferáló párkapcsolat után. Fél év depi után belecsaptam a lecsóba. 2 évig nem volt hétvége, hogy ne buliztam volna.

2020. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A múlton már ne bánkódj, az elment. Kezdj el szórakozni, csajozni, hogy pár év múlva ne a jelen miatt bánkódj, hogy most se csináltál semmit. Ja, és kapcsold ki a gépet, mozdulj ki, el fogsz csodálkozni, hogy milyen klassz dolgok vannak odakint a világban.
2020. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok mint te, csak annyi különbséggel, hogy én nem bántam, bánom, így éltem, élem az életemet. Amit a szórakozóhelyek helyett csináltam meg nyaralások helyett és társai helyett, mindegyiket örömmel csináltam, és másfajta élményeket, kikapcsolódásokat kaptam. Ha lett volna bnőm, nem biztos most is együtt lennénk, de megismertem volna azt a részt is, de bnő bármikor lehet, csak tenni kell érte.
2020. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

30 evesen jutottál el odaig, hogy megbantad? :) Neved mostantól: Villam Vili :D


De ne aggodj … mire nyugger leszel, egy mama biztos rad fog mosolyogni az sztk-ban :)))

2020. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Azt hiszem mondhatni … nem vagy egy ösztönlény :D


Tesztoszteron nem nagyon dolgozik odabent!

2020. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Ezután szórakozz és keressél barátnőt,ha vége lesz a pandémiának. 30 évesen még nem késő
2020. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!