Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyien szoktak itt rendszere...

Mennyien szoktak itt rendszeresen válaszolni a kérdésekre?

Figyelt kérdés
Ha te szoktál, nyomj az igenre:)
2020. nov. 18. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szoktam. Ezt a kommentet se én írom, hanem a tudatalattim.
2020. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazából az nem látszik, hogy mennyien nyomnak az igenre, és mennyien a nemre.. 🤔 Szóval aki nem szokott, az akkor ne nyomjon semmire:)
2020. nov. 18. 18:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Naigen, ennek a szavazásnak nem sok értelme van...és nem csak amiatt, amire te magad is rájöttél a második hozzászólásban, hanem azért is, mert aki troll, az is jó eséllyel rányom az igenre...merthogy troll.


Hogy ne csak off legyen: számomra néhol egészen meglepő, hogy mennyire várakozásaimon felülien hasznos, értékes válaszokat látok egy-egy kérdés alatt. Jó közösség, és remélhetőleg még jobb lesz.

2020. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az nem oszt nem szoroz, aki troll, az is szokott válaszolni, és itt van, tehát jó ha rányom. Nyilván nem fog minden egyes ember rányomni, hisz sokan nem is fogják látni a kérdést, de azért nagyjából nagyságrendileg valami látszani fog. Máshogy nem hiszem, hogy ki lehet ezt deríteni. Engem pedig érdekel, hogy vajon hány ember jár ide válaszolgatni.
2020. nov. 18. 19:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Változó.
2020. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
"Igazából az nem látszik, hogy mennyien nyomnak az igenre, és mennyien a nemre.." Mé ne látszana? Ráviszed az egeret, azt kiírja, eddig 13 igen, 4 nem
2020. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja oké, én telefonról nézem, itt nem látszik. Nincs most gépem csak telefonon tudok netezni.
2020. nov. 18. 19:30
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! A gond az, hogy még megközelítőleg sem vonhatsz le semmilyen statisztikai következtetést ebből a szavazásból, mert semmilyen módszertani alapja nincs az egésznek. Egészen egyszerűen ezt mi ebben a formában itt nem tudjuk mérni. Ezzel persze nincs semmi gond, és én nem is akarlak meggyőzni semmiről, azt teszel, amit jónak látsz. De ez ebben a formában lefordítva annyit fog jelenteni, hogy aki látta a kérdést és szavazott is, az mire szavazott (egyébként ha a válaszok melletti csíkra húzod a kurzort, láthatóvá válik a felirat, hogy mennyien szavaztak az egyes opciókra). Viszont nem tudjuk, hogy hány aktív felhasználó van az oldalon, és azt sem, hogy azok közül, akik látták a kérdést, hányan szavaztak. Hányan szavaznak vajon hamisan? Megannyi kérdés.
2020. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Persze tudom, nem véresen komoly ez a statisztikai kimutatás, csak kíváncsi vagyok nagyjából hányan lehetnek itt. Tudom, hogy köze se lesz a valósághoz, de azért aki rányom, az biztos itt van, tehát annál csak többen lehetünk, kevesebben nem.
2020. nov. 18. 19:43
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A Toplistás helyezésekben meg tudod nézni kb, van aki több száz választ ír 30 nap alatt.
2020. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!