Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki válaszolna...

Van itt olyan, aki válaszolna nekem ezekre a kérdésekre? Aki rendszeresen lovagol?

Figyelt kérdés

1. Nektek milyen érzés amikor már a gyakorlatokat csináljátok?

2. Könnyen megtanultatok bánni a lovakkal(merre menjen, elinduljon, megálljon)?

3. Hamar ment a könnyű ügetés(ritmus, meg minden)?

4. Könnyűnek éreztétek a vágtát?

5. Mikor mehettektek terepre?



2019. máj. 9. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

1- milyen gyakorlatokat? :)

2- abszolut, a kulcs a hatarozottsag.

3- igen, akinek jo a ritmuserzeke annak konnyen megy, akinek kevesbe jo, annak picit tobbet kell gyakorolnia

4-konnyunek konnyu, de nagyon be voltam tojva az elejen tole :)

5- ha mar mind a 3 jarmodban tokeletesen ment minden.

2019. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát például, amikor ügetsz, léptetsz. Hogy olyan, minta repülnél, vagy ilyesmi? És nagyon köszi a választ. :)
2019. máj. 9. 20:50
 3/7 anonim válasza:

1. Erre nem tudok nagyom válaszolni

2. Hat kellett hozza ido de konnyen bele eret az ember

3. Viszonylag hamar ment, de mindig van mit tokeletesiteni :) de szerintem kb a 10-15. edzésemnél nagyreszt mar jo utemre csináltam mindig, de legeloszor tudom hogy nagyon nem ment

4. Elso par probalkozassal jol ment es szerettem is, de sajnos utana nagyon elkezdtem felni amit csak evek alatt tudtam ugy ahogy legyozni, meg most sem tudok vagtazni elengedetten (marmint meg most is feszult vagyok vagtanal)

5. Mikor mar parszor vagtaztam utana kezdtunk el jarni, de csak lépős, ugetos terepre

2019. máj. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1. Nem tudom, hogy értetted, de én személy szerint imádom :D

2. Kellett hozzá egy kis idő, de belejöttem.

3. Először ez is nehezebben ment, de valahogy ráéreztem, és azóta ez már automatizálódott bennem vagyis megszoktam a ló mozgását, és különösebb odafigyelés nélkül is megy.

4. Ez a ló mozgásától is függ. Én még anno egy elég zötyögős lovon tanultam vágtázni, majd amikor kb fél év után másik lovon edzettem, aminek jobb volt a mozgása, meg kényelmesebb volt, úgyhogy én erre annyit tudok mondani, hogy a zötyögősebb lovakon a könnyített ülés még a jobb választás, de a puhább hátú lovakon mindenféleképpen mennyország a vágta.♡

5. Engem kb 2 évi oktatás után engedtek ki, de még csak edzővel, mert ugye jobb félni, mint megijedni. C:

2019. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ez igaz :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2019. máj. 31. 21:23
 6/7 anonim válasza:

Szia

1. Milyen gyakorlat?

2. Igen, viszonylag

3. Én először a tanügetést tanultam, de igen, a könnyűt is viszonylag jól meg tudtam tanulni nem sok idő alatt

4. Nálam az volt, hogyha üget a ló, kicsit tartok a vágtától, hogy akaratlanul valami jelet adok neki, beugrik, én meg lerepülök. Amikor meg vágtázom, nem félek, és imádom az érzést <3

5. Kb 1 év lovaglás után kezdtünk el terepezni:)

2020. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*kiegészítés: a terepezésnél csak léptünk, és ügettünk
2020. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!