Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még olyan fiatal itt, aki...

Van még olyan fiatal itt, aki utálja a mostani fb/insta/tiktok világot, és legszívesebben visszamenne a 80-90-es évekbe?

Figyelt kérdés
Ahol még nem a neten élték ki magukat az emberek

2020. nov. 23. 21:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
50%
Jó, nem ilyenekre gondoltam, az orvostudomány jól fejlődik, én főként a számítástechnikára golndoltam
2020. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%
Azért remélem tudod, hogy mennyi mindent köszönhetünk a számítástechnikának, minden más területen is, az egészségügyben, élelmiszeriparban is is pl., meg minden másban. Az, hogy idiótaságokra használod, vagy fejlődsz benne és hozzáteszel a világhoz a segítségével, az csak rajtad áll. Persze lehet agypusztító dolgokra használni a telefont, számítógépet, de remélem tudod, hogy főleg nem arra. Az, hogy sok ember tiktokozik, hát istenem, csinálja. Tudtommal mostmár az inkább olyan, mint a vine volt régen. A 80-as években meg mással zsibbasztották az agyukat. Remélem nem gondolod, hogy régen 100%-os agyi kapacitással léteztek az emberek, és amikor nem aludtak, hasznosak voltak. Jusson eszedbe a Nagy Fero mit mondott, ha már retro zene...:D
2020. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%

Plusz akkor...

Gondolj bele, ha most nem lenne internet hozzáférés a háztartások többségében, hogyan bonyolítanák le az online oktatást....tudom, így sem tökéletes, sőt, borzalom az egész, de mégis jobb mint a nagy semmi...akkor egy komplett generációnak fullra kimaradna 1 év az iskolából :D az egyetemistákról nem is beszélve. Meg rengeteg elérhető tudásanyag, kurzus, stb. Van az interneten, sok helyen online ügyintézés, netbanking, stb. Èn. Nagyon örülök, hogy ezekhez egy utolsó putris faluban is hozzáférni lassan. Igaz nem mindenhol, de egyre csak bővülnek ezek a szolgáltatások ott is, ahol pár éve még kivilágítva se volt.

2020. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
21%
Évismétlés is van
2020. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
59%

Minden gyerek ismételjen évet egyszerre, aki most sulis...értem. Nagy ötlet :D

Szerintem ez a felfogás butább dolog, mint a tiktokozás, instagramozás, de ez csak magán vélemény. En továbbra is tartom, hogy az internetet és úgy alapból a számítástechnikát lehet jóra is használni, és nem árt, ha az ember ért is hozzá valamelyest, mindegy, milyen területen dolgozik. Tagadni és hátráltatni a fejlődést pedig nem éri meg, hanem haladni kell. A hülyeséget nem muszáj átvenni persze, de ez inkább értékrendi kérdés.

2020. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy mennyivel,de visszamennék.(74 éves vagyok)
2020. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
78%
A közösségi média sok rosszat hozott, de könnyen elkerülheted. Egyszerűen társaságba kell járni, hús-vér emberekkel ismerkedni az említett portálokat meg csak mértékkel használni.
2020. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Én
2020. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
40%

Legszivesebben visszamennek az idoben es inkabb akkor lennek tini mint most. Ez egyszeruen elviselhetetlen hogy az online media mindehol ott van. Legszivesebben torolnem az egeszet. Mindenki ra van fuggve es az instagram a legszornyubb az egeszben mindenki csak a tokeletes reszet mutatja bele a kepedbe. Ha csak azt nezzuk hogy pl tetszik neked vki rogton azon gondolkozol hogyan tudnad neten keresztul felhivni a figyelmet. Regen is megtudtak elni insta nelkul, szuleink is osszejottek vhogy nem kell ahoz sztorikat kirakni hatha egyszer rad ir (nem fog)

16/l

2020. nov. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
ha ennyire az offline múltban akartok élni, akkor mi a fenét lógtok itt a GYK-n a könyvtár?
2020. nov. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!