Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért érzi úgy az...

Szerintetek miért érzi úgy az emberek 80 %-a, hogy megalázhat egy fiatal lányt, beszólhat, csak mert csipőficamos?

Figyelt kérdés

Egyébként örülök, hogy tudok menni, mkt gondolnak ezek. A másik, hogy annyira nem is vészes. Kicsit a bal oldalon fura, de szerintem nem gáx, meg ha az is, mi a fwnét csináljak. Ha sokat megyek, kocait jobban fáj, de én nem veszem észre magamon... Van, aki kb. alig mozog. Neki is joga van járni. Már ott taryok, hogy félek emberek előtt elmenni, mert 95 %, hogy vagy beszól, de inkább kiröhögnek...


Most aki mozgás sérült, őt nem bántjuk, de engem meg lehet napi szinten alázni. Mit hisznek? Magassarkút direkt nem hordok....


Belegondolva, hihetetlen, hogy milyen alja a társadalom. Meg ne öljem magam véletlen? Aztán azokon az embereken is lenne, mit kiröhögni.


2020. szept. 4. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Hát vagy talán ahelyett hogy ezen hisztizel legközelebb egy mély levegő után menj ki az utcára és készülj fel arra fejben hogy lesz olyan, aki beszól vagy kiröhög. Ha azt hiszed hogy tudsz bármit tenni amivel a többi embert megváltoztatod, akkor nem csak csípőficamos vagy hanem hülye is, és az a nagyobb baj:) Nagy az Isten állatkertje és tele van a világ bunkóval, de egyik se érdemel annyit hogy neked akár egy rossz percet is okozzon!
2020. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a nagy többség bunkó, 80 %. Minden korosztály.
2020. szept. 4. 11:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, már olvastam itt kérdésed, pedig hosszú idó óta most léptem fel először.

Nekem csak "fura" a kisugárzásom, nincsen önbizalmam, de már azt levágják at alja emberek és megtalálnak. El sem tudom képzelni mit kezdenék a helyedben, de ha eddig kibírtad erős vagy. Azt is nézd meg, kik szólnak be....oh várjunk, kb mindenki, mivel az emberek nagy része empátia nélküli barom. :/

Amúgy ki kell ábrándítsalak az öngyilkosságokról szóló hírek alatt is megy a poénkodás, legutóbb egy nő haláláról szóló cikkbe futottam bele, megölte egy állat, kommentek 90% olcsó szar szóviccekből és minekmentoda okoskodásból állt. Már lassan én is hányok tőlük.

Nehéz de próbálj meg azokra figyelni, emlékezni, akik segítettek, átadták a helyüket vagy más figyelmességet csináltak.

2020. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

Ja még olcó bölcsesség, egy javítóintézet falán láttam egy dokumentumfilmben:

Aki feldühít az irányít téged és az érzelmeid.

2020. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Sajnálom a defektusod, de semmi okod rá, hogy ilyen tenyérbemászóan arrogáns stílust vegyél fel. Gyanítom, hogy naponta találkozol 50 emberrel a faluban, abból 40-nek ilyen módon beszélsz, világos, hogy a szájukra vesznek, talán ki is gúnyolnak. De ez nem a csípődnek szól...
2020. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
Ez Magyarország. Welcome!
2020. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Könnyen idepofázik, akinek nem szóltak be életében...

Sajnos igen, ilyen alja a társadalom, a válaszokból is látszik, hogy a legtöbb emberbe semmi tisztelet nem szorult, simán elfogadott valakin gúnyolódni. Önbizalmat kell összeszedned, és nem minden esetben hagyni magad.

Én mindig visszaszólok, ha beszólnak, bár ezt nem ajánlom, de azért örökre hallgatni se lehet a gúnyolódást.

Tegyél ezekre a majmokra, valószínűleg azt kompenzálják, hogy a saját életük egy ratyi. :D

2020. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Városban is! "ne mi van szétb.zztak az éjjel, azért mész így"... Azt vettem észre egyébként, hogy Budapesten meg csesznek rád, ott soha senki nem szól be, emiatt legalábbis.


Defektusnak sem nevezném. Annyi, hogy nem megyek kecsesen... Állítólag kicsit jobban lemg a csipőm, nem tudom, hova tenni, meg lehet minimálisam kacsázom...



Egyébként jellemzően nők szólnak be amúgy minden korosztály, vagy c...nyok... De kaptam egy öltönyös úrtól is olyan beszólást, hogy "levidózhatom-e hogyan mész, mert ilyen csámpásat még életemben nem láttam".

2020. szept. 4. 12:14
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező: az nem lesz önbizalom amúgy, ha úgy beszélsz, mint a kocsis (pofázik, majom, ratyi). Az csak alpári. De még a tisztelethez se sok köze van. Ilyen az, amikor kiszól a lyuk a gödörből.
2020. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
9. Olvasni is megtanulhatsz, mert nem a kérdező írta a ratyit, hanem én. :D Én beszélek alpáriul, mert alpári tagok akik beszólogatnak. Aki meg egy névtelen oldalon szónokol se jobb.
2020. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!