Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Erősen rövidlátó vagyok. Ha a...

Erősen rövidlátó vagyok. Ha a vonatallomason lehúzom a maszkot az orromrol mert életveszélyes hogy semmit se látok a párás szemüvegen át akkor az jogos vagy a jogszabály felülírhatja hogy életveszélyes helyzetbe hozzon?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 08:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Majd,ha eleg halaleyet tortenik emiatt,talan felfogja a kormany ,h a maszkhordas veszelyes....


Alladon legyen lennt,ha jon vkiellenor,felhuzod. Legyen a kezedben kaja es egyel.

2020. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
12# örülök hogy te jol latsz es nincsenek ilyen problemaid ee azért hanyagolhatnad a cinikus beszolasokat
2020. nov. 30. 12:05
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogszabályok ide vagy oda, én lehúzom a rohadt maszkot olyan helyeken, ahol extra fontos, hogy lássam, hova lépek. Nem érdekel, hogy Joli néni Alsómucsaröcsögén hajlamos a vírusfertőzésekre, akkor is látni akarok.
2020. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar a maszk szemüvegesként
2020. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Erős rövidlátók és távollátók esetében a maszk életveszélyes, felesleges ragozni.
2021. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!