Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen témákat lehet felhozni,...

Milyen témákat lehet felhozni, ha egy idegennel beszélgetünk vagy mit lehet tenni, ha semmi nem jut eszünkbe, annyira izgulunk é csak csendben mosolygunk, meg bólogatunk?

Figyelt kérdés

Ha idegenekkel beszélek, mindig ez van, nem tudok semmit mondani, csak bólogatok és gondolkozok, hogy mit kéne mondani. Akár egy könyvet is szívesen elolvasnék az emberi tulajdonságokról, ha tud valaki ajánlani.

Egyébként még az is problémám, hogy ha megismerkedek valakivel, mindig azt gondolom, hogy nem vagyok neki szimpatikus, ezt hitetem el magammal.

Ennek az egésznek valószínű az alacsony önértékelés az oka, és, hogy ezért izgulok mindig nagyon ilyen szituációkban, és nem tudok semmit mondani. De ezt sajnos egy hosszú folyamat lesz megváltoztatni. 18/l



2020. dec. 5. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
időjárás, arról mindenki tud beszélni
2020. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a munkáról, suliról, tanulmányokról mindig lehet beszélgetni, de pl. most a covid is egy remek téma.
2020. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Torrente idézeteket nyőgj be
2020. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem is bírod a felesleges locsogást, hallgass meg másokat iylen ismerkedős szituációkban, sokszor nekem az kellemetlenebbnek tűnik, mintha hallgatnánk :D Nme feltétlenül van ezzel baj, introvertált vagy lehet kell egy kis idő míg belásd, hogy nem is igényled ezt a felszínes hablatyolást. De ezekre a szitukra nincsenek receptek, minél többet próbálsz kommunikálni annál jobban fog menni.
2020. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez jut eszembe erről a témáról: https://www.youtube.com/watch?v=bO5zDht8ndk
2020. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!