Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen témákat lehetne felhozn...

Milyen témákat lehetne felhozni, hogy ne legyen csend?

Figyelt kérdés

Eléggé introvertált személyiség vagyok és az osztályomban is én vagyok az aki a félék és a szerény. Ha valakivel elkezdek beszélgetni, akkor pár szót váltunk és néma,kínos csönd lesz. Hogy lehetne ezen változtatni? Milyen témákat hozhatnék fel?

Szeretnék megváltozni, hogy ne én legyek már az aki csak szerény, félék és alig beszélő lány, de nem tudom hogy kezdhetném el.

16/L



2015. aug. 2. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
a lányoknál elég annyi ha megkérdezed hogy mi van a pasikkal :D de komolyan ez mindig megtöri a jeget ;)
2015. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Ha így könyveltek el, nem nagyon tudsz változtatni… :/

Ha meg egyikőtök sem mond semmit, nincs közös témátok. Vagy csak semmi nem jut eszetekbe. Próbáld meg a leghamarabb eszedbe jutó dolgot elmondani. (Csak ne legyen ciki :D)

Sok sikert! :)

2015. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dícsérd ruháját hol vette stbstbstb
2015. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy ilyennek könyveltek el.
2015. aug. 3. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz a testvérről ha van kutyája,macskája akkor arról.Pasikról.Nyaralásról.Esetleg jövőbeli terve micsoda,mit szeretne tanulni,mivel szeretne majd foglalkozni stb.
2015. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már beskatulyáztak, onnan kitörni szinte lehetetlen. Amúgy nem értem, miért neked kellene állandóan témával/kérdéssel szolgálni ha valakivel beszélgetsz?!


Egyébként említést tehetsz filmről/sorozatról, amit éppen tegnap láttál a tévében/moziban/letöltötted netről. Véleményezed röviden, közben figyeled a reakciójukat, majd megkérdezed látták-e már. Ruha kérdés megint csak jó. Nyár van, a nyaralást is fel lehet hozni. Az evést szintúgy. Csak lazán, ne görcsölj rá. ;) Ha nem megy, ne erőltesd velük, még mindig szerezhetsz új barátokat!

2015. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó lenne
2015. aug. 5. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz kitörni ilyen helyről. Én régen tanárkedvencnek voltam elkönyvelve, mert jól tanulok és csendes voltam. Nem voltak nagyon barátnőim sem, fiúkkal fociztam mindig. 6. osztályban elhatároztam, hogy ez nem mehet így tovább: elmentem fodrászhoz, levágattam a hajam nagyon rövidre, kicsit változtattam a stílusomon. Külsőleg és belsőleg egyaránt.

Elkezdtem beszólogatni a tanároknak, és összehaverkodni a többiekkel. Odamentem hozzájuk, és bekapcsolódtam a beszélgetésbe. Hallgattam őket, ha valami hozzáfűznivalóm akadt, azt mondtam. Eleinte furcsálták, de most 9.-es voltam, és szerves részei az életemnek, én is az övéknek.

Na persze a tanárokkal való tiszteletlenségemet ne kövesd, de ha odamégy azokhoz, akikkel jóban szeretnél lenni, és mosolyogsz rájuk, nem izgulsz hogy "jajj mi lesz ha elküldenek", érdeklődsz felőlük, akkor garantálom, hogy jóban leszel velük. Most így külön témát az előttem lévők írtak. Ezeket felhozhatod beszélgetés közben.

Remélem, segítettem.

16L

2015. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!