Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetséges, hogy valaki...

Hogy lehetséges, hogy valaki eszi a fikáját?

Figyelt kérdés

Szánalmas ez a kérdés, :D meg maga az, is hogy ezt leírtam, mert szerintem életembe kb. háromszor használtam ezt a szót hogy FIKA, undorító a neve is, de hogy képes valaki ... Szerintem ennél kiábrándítóbb és undorítóbb dolog kevés létezik a világon. Mindig az volt gyerekként is undorító és érthetetlen.. Egy olyan haveromat láttam, aki már 25 éves fiú, és elkövette ezt a pszichopata “szokást” egyszerűen nem fér a fejembe... Egy tök nagy forma ráadásul..Még maga az is kínos, hogy kiírom.

Egyszerűen számomra ez egy ismeretlen bizarr fekete doboz, amit nem tudok hova tenni. Tudom hogy sok ilyen van, de baszki.. ez irtó kiábrándító.. Névtelenek vagyunk, van hasonló szokású egyén? Szivessen meghallgatnám, úgy is névtelenek vagyunk, nincs veszteni való. Na de ne nagyon ragozzuk magát a tettet, de aki elköveti ezt folyton, milyen indíttatásból, szokás, vagy nem akarok belegondolni mert tényleg gusztustalannak gondolom.

Én extra elfogadónak tartom magam de ez az igénytelenség ne továbbja, ez nem is puszta igénytelenség kategorizálva.. Nem fér a fejembe miért kell...MIIEEEEEEERT????!!!?!)?!!&&:&/@0


F24



2020. dec. 12. 00:18
A kérdező szavazást indított:
Ha a szokás elkövetője vagy, mert szereted az ízét
Mert éhes vagy
Mert gyerekként rászoktál és nem tudsz leszokni
Régen éltél vele, de leszoktál
Könyörgök ha szokásod, szokj le róla mihamarabb!!!!
Kiábrándító! Szokjon le róla az emberiség
Ezekre már nem kell szavazni xd
23 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ha egy barátomnak büdös a lába vagy izzad stb.. Megesik kit érdekel leoltom..

De ez...?!

2020. dec. 12. 00:21
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Ne is mondd... Jópár éve belterültem 1 új munkahelyre, és szoltak a kollégák, hogy a konyhákban ne nagyon használjam mosogatásra a mosogatót a saját érdekemben. De azt senki nem árulta el, miért.


Egyszer aztán meglattam, hogy az egyik igazgatónk,(!!??) az orrát oda fújja ki. Pasi volt mondanom sem kell, én meg egy olyan nő vagyok, aki nem megy el szó nélkül az ilyesmi mellett.


Na kapott tőlem hideget meleget ott helyben. De a lényegen nem változtatott, soha többé nem használtam egyik mosogatót sem.


Többször láttam, hogy ő is megette... Ő nem tudta hogy valaki látja.


Gyomrom fordult ki az urgetol, ráadásul pár hét múlva el akart hívni randira. 😂

2020. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

A kérdező egy fikafob, de majd Soros György megneveli. :)))


Amúgy ez nyilván egy elmezavar, amít átlagos normális gondolkodással képtelenség megérteni. Tuti valami nagyon sulyos zavar, szorongás állhat a háttérbe, ami a bennünk lévő undort ennyire felülirja.


Ehhez hasonló állapot, mikor valaki a saját haját eszi. Normál esetben sokan egy hajszáltól képesek öklendezni, más meg százszámra eszi haját. Ha abba belegondolok, hogy mi kéne ahhoz hogy ilyeneket a számba vegyek, hát nagyon durva állapotban lehetnek ezek az emberek.

2020. dec. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Azt bírom amikor ül 20 millás merciben öltönyben és eszi a fikát mert az hiszi senki nem látja, sokszor szoktam látni a forgalomban ilyet :D
2020. dec. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, nekem a jelly beans-ből is a fika ízű a kedvencem.
2020. dec. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Én pl szoktam enni, de nem tudom megmondani miért. Szerintem nem ez határozza meg az embert. 30/f
2020. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Miért, az nem undorító, ha ott van az orrodban?

Bírom, hogy ilyeneken felháborodsz, de a legtöbb nő meg úgy eszi a gec.it, mint kacsa a nokedlit. Na az sokkal undorítóbb, ha belegondolsz.

2020. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Fikafób :DDD Hát ez a nap jelzője :D

Kérdező, ennél még sokkal cudarabb dolgok is vannak, de nem mennék bele... :\

2020. dec. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jo az allaga.
2020. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#7-esnél a pont.

Sőt, amikor a nyaligátor akciózik, nem gondol arra, hogy egy lukkal odébb milyen kábel van kialakulóban..

2020. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!