Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetséges, hogy valaki...

Hogy lehetséges, hogy valaki eszi a fikáját?

Figyelt kérdés

Szánalmas ez a kérdés, :D meg maga az, is hogy ezt leírtam, mert szerintem életembe kb. háromszor használtam ezt a szót hogy FIKA, undorító a neve is, de hogy képes valaki ... Szerintem ennél kiábrándítóbb és undorítóbb dolog kevés létezik a világon. Mindig az volt gyerekként is undorító és érthetetlen.. Egy olyan haveromat láttam, aki már 25 éves fiú, és elkövette ezt a pszichopata “szokást” egyszerűen nem fér a fejembe... Egy tök nagy forma ráadásul..Még maga az is kínos, hogy kiírom.

Egyszerűen számomra ez egy ismeretlen bizarr fekete doboz, amit nem tudok hova tenni. Tudom hogy sok ilyen van, de baszki.. ez irtó kiábrándító.. Névtelenek vagyunk, van hasonló szokású egyén? Szivessen meghallgatnám, úgy is névtelenek vagyunk, nincs veszteni való. Na de ne nagyon ragozzuk magát a tettet, de aki elköveti ezt folyton, milyen indíttatásból, szokás, vagy nem akarok belegondolni mert tényleg gusztustalannak gondolom.

Én extra elfogadónak tartom magam de ez az igénytelenség ne továbbja, ez nem is puszta igénytelenség kategorizálva.. Nem fér a fejembe miért kell...MIIEEEEEEERT????!!!?!)?!!&&:&/@0


F24



2020. dec. 12. 00:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez más, én személy szerint az orr túrást zsebi nélkül is undorítónak találom, de lehet én vagyok ilyen elbaszott. Nem áll szenteskedni akarok, mert úgy is névtelenek vagyunk/maradunk, csak nem tudom én nem ehhez vagyok szokva, és nekem a barátaimhoz hasonlóan nem tartjuk ezt normális szokásbak, pont ezért volt a mostani eset döbbenet, mert nem gondoltam volna arról a közeli barátomról.. Kedves #6-os mi az ami rászoktat miért jó ez? Nem tartod gusztustalannak? Ennyi erővel a fenekedven is turkálhatna szerintem az ember..
2020. dec. 13. 00:34
 12/17 anonim ***** válasza:

11. Amikor megfogod a fas.zod hugyozás közben, az nem undorító? Vagy azt is zsebkendővel csinálod?

Vagy amikor kivered és rádfröccsen a sperma, az sem undorító?

2020. dec. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 Vannak dolgok amiket nem lehet elkerülni, ha hugyozok megfogom a f@szom, ha kiverem megesik akár, de nem eszem meg az orromba levő tartalmat, könyörgöm a kettő teljesen más!
2020. dec. 13. 09:32
 14/17 anonim ***** válasza:

13 - Mostmár fikafób vagy, megbélyegeztek :D

De amúgy: "Mirigyeink naponta mintegy egy liternyi orrváladékot termelnek. Ennek nagy része az orrüreg hátsó nyílásán keresztül lecsurog a garatba, mi pedig lenyeljük, anélkül, hogy tudnánk róla." Wikipédia

Az a szilárd fikamennyiség, amit páran szeretnek csócsálni, már igazán elenyésző... :D

2020. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De az hogy feltúrjon és élvezettel szokássá váljon hogy megeszi??!!?! Már az, hogy eszébe jusson..Akárhogy is próbálják egyesek ezt bemagyarázni, gáz, és undorító szokás..
2020. dec. 13. 16:12
 16/17 anonim ***** válasza:
De nem azért eszik mert finom, hanem egyszerűbb, mint elpöckölni, vagy belekenni valahova. :D
2020. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
itt a kérdés az hogy valaki miért túrja az orrát és/vagy mért eszi meg, mert a nagy része lecsorog hátul, ezért nem folyik mindig az orrod, ált. csak ha beteg vagy.
2020. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!