Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meddig lesz jelen a koronavíru...

Meddig lesz jelen a koronavírus Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha szavaztál, indokold meg miért azt a szavazatot választottad!

#vírus #korona #koronavírus #Mindenkit legjobban foglalkoztató kérdés #Toplistán szerepló kérdés
2020. dec. 12. 15:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim válasza:
57%
mert be volt baszva :D
2023. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
52%
Aki eddig ide válaszolt, az egy karfiolagyú káposztafej. 😊
2023. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
47%

Hát, szerintem ezt a pandémia cirkuszt egyszer játszották el...

Mert a bizalmat csak egyszer lehet.

Igen, sok a birka, de most a covid cirkusz után sok birka felébredt és most már ők is jobban figyelnek majd, hogy ne húzzák őket csőbe.

2023. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
42%
Emlékszem, mikor a covid variánsokra már nem volt több betű a görög abc-ben, akkor jött a majomhimlő, de végül érdeklődés hiányában elmaradt. Pedig volt már vak cina is!
2023. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
30%
Én is csak azért örülök annak, hogy lezajlott ez a borzasztó gyilkos hisztéria a világon mert azokon túl akik egy percig sem vették be, egy csomóan még fel is ébredtek, nem tudom hogy fognak tudni lenyomni még egy hasonló hisztériát a fake pcr teszteléssel. Úgy gondolom talán ők is így gondolják ezt és azért fektetik most inkább az energiát a klímahisztériába.
2023. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!