Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van aki, aki szívesen megosztj...

Van aki, aki szívesen megosztja gondolatait, esetleg beszélne a dolgairól valakivel ?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kérdésért, de mondom hátha lesz itt valaki aki szeretne beszélgetni, esetleg egy külsős véleményére kíváncsi.

Nem akarok én véleményt mondani , csak szeretnék beszélgetni és nagyon jó lenne ha valakinek úgymond "szüksége" lenne rám



2020. dec. 19. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ne kérj bocsánatot hiszen nem tettél semmi rosszat, sőt biztos lesz olyan személy aki szívesen beszél Veled.
2020. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Na tarkarongy!
2020. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

3-as.

Pacsi!

2020. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Dik mivan veletek?
2020. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Én szívesen meghallgatnám valaki véleményét továbbtanulás kapcsán.De inkább olyanokét akik egyetemen tanulnak/tanultak(semmi bajom nincs a nem egyetemistákkal, csak szerintem nekik kicsit kevesebb tapasztalatuk van a témában)

18/L

2020. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Hogy lenne tapasztalatuk a továbbtanulásban azoknak, akik nem tanultak tovább? xDdD
2020. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, és bocsánat remélem azoknak sem okoztam kiakadást akik csak simán leszóltak, remélem inkább nevettek a szörnyű személyiségemen ><

És a suli kapcsán én is szívesen hallgatnám, bár én sajnos csak OKJ-s vagyok, viszont ha többen vannak így vele hogy az kevesebb tapasztalat akkor tényleg ezen is el kell gondolkodnom ><

És elnézést mégegyszer de hátha nem csak rosszat ért ez a kiírás

2020. dec. 19. 11:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem itt te vagy az aki semmi rosszat nem tettél, szerintem nagyon jó dolog hogy szívesen segítenél másnak.

Pont ezt mondtam el a zárójeles részben. Nem nézem le azokat akik Okj-t végeztek, csak nekem nem releváns, mert én az egyetemi továbbtanulásról szeretnék beszélni. Ebben szerintem pedig annak van több tapasztalata aki ezt végigcsinálta.

2020. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen, csak na tényleg megértem aki azt gondolja hogy milyen egy szörnyű ember vagyok, de mondom hátha van olyan aki szeretne beszélni csak nincs kivel. Sajnálom , hogy az egyetemes dolgokban én nem tudok segíteni >< engem is érdekelne amúgy, kíváncsi vagyok, hogy vajon jobban járnék-e ha elvégeznék egy egyetemet, nem csak okj-m lenne. Én amiket eddig olvastam nagyon megosztott véleményeket találtam, és még mindig nem világos. Viszont tapasztalata tényleg csak annak van. Nekem egyik ismerősöm végzett egyetemen , és amint végzett nagyon jó céghez vették fel, nagyon jól bánnak vele, nagyon jól fizetik, nem stresszes, nagyon jól érzi magát munka mellett is, és ideje is van, mondjuk itt programozásról van szó. De gondolom ha ennél így van akkor másnál is.
2020. dec. 19. 12:52
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
ha még aktuális a kérdés, én is szívesen beszélnék
2020. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!