Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » INTP és INTJ típusú emberek!...

INTP és INTJ típusú emberek! Szoktátok úgy érezni, hogy egyedül vagytok a gondolataitokkal, mert senki nincs, akivel megvitathatnátok ezeket?

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 22:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
87%
sajnos igen, de szerintem ez nem csak ránk vonatkozik, elég általános dolog
2019. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Általában igen, de a szüleim is INTP-k, így velük nagyon jól meg tudom beszélni a dolgokat.

De igaza van az elsőnek, mindenki érez így néha.

2019. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
azért szerencsére vannak internetes fórumok, ahol lehet beszélgetni. mondjuk lehetne egy "normális" INTJ/INTP fórum, ahol folyamatosan, tartósan lehetne beszélgetni.
2019. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a személyiségtípusoknak szerintem pont ez a "lényege". :D Sajnos igen.
2019. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez így hülyeség. Mármint... én vagyok az, aki direkt elvonulok, hogy végre magammal lehessek, és átfussam a dolgaimat, megvitassam magammal a problémáimat. Nekem kell tudnom mit szeretnék, nem másnak kell rávezetnie erre.
2019. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Pontosan, de ez abból is ered, hogy nem találok senkit sem alkalmasnak a gondolataim kifejtésére (nem figyel eléggé, beleun, elkalandozik miközben beszélek) vagy tudom hogy meg fogom sérteni az adott egyént (és nem szeretném), mert valamelyik kijelentésemet magára veszi.

Viszont fordítva érdekesebb a dolog. Van, hogy én se tudok mindent a másikról, de minél több időt töltök egy emberrel, annál jobban tudom mikor próbálnak nekem hazudni vagy elhallgatni előlem valamit és hogy hogyan tudnám az adott személyből "kihúzni" az igazat. Ezt kb senkinek se szoktam reklámozni, mert megijednének tőlem, és hát azért ez egy hatalmas előny valljuk be.

2019. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán az INFJk-re jellemző a legjobban, én is az vagyok de gondolom az INFPk is ezt mondanák magukról.
2019. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
én nem is akarom megvitatni a gondolataimat. illetve attól függ, az új ötleteimet, teóriáimat, érdeklődési körömet bármikor rázúdítom másokra (általában online). de privát, mélyebb gondolataimat...no way. sokan mondják, hogy ki kellene mutatnom az érzéseimet, de én elég zárkózott ember vagyok sajna :/. de szerintem nem szenvedek "special snowflake" szindrómában sem, szerintem ez egy csomó introvertáltra igaz így általánosságban.
2019. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az INxx típusokra talán azért jobban, mert az intuíciót eleve nehezebb hihetően vagy bárhogy szóba önteni. Plusz introvertáltak.

Az ISxx típusok érzékelők, tehát kézzel foghatóbb, gyakorlatias dolgok foglalkoztatják őket inkább. Tehát nem annyira elvontak, így egy fokkal könnyebb dolguk van szerintem.

2019. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam ilyen életérzéssé vált már úgymond.

Mondjuk vágyom rá hogy legyen valaki :/

2019. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!