Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vannak ilyen fura...

Miért vannak ilyen fura gondolataim?

Figyelt kérdés
Sokszor félek attól, hogy az emberek ok nélkül rosszat gondolnak rólam. Például, ha bemegyek egy ékszerboltba, akkor úgy érzem, hogy az eladó azt fogja feltételezni, hogy vigyázni kell velem, mert biztos el akarok lopni valamit (sose csináltam ilyet). Vagy, ha találkozom egy új emberrel, akkor az az érzésem, hogy jobb, ha nem kedvesek velem, mert titokban nem vagyok jó ember, és félek, hogy valami bunkóságot fogok csinálni. Ez még fokozottabban előjön, ha egy lánnyal találkozom. Valamiért nagyon rossz a lelkiismeretem, és nem tudom, miért. Mintha attól félnék, hogy titokban valami bűnöző vagy közveszélyes ember lennék.
2019. máj. 14. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem törölni kommenteket, hátha segít... 😆
2019. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kevés az önbizalmad. Azt kellene egy kicsit erősíteni.
2019. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es: Nem én töröltem. Csak a moderátorok tudnak.
2019. máj. 15. 01:13
 4/4 anonim válasza:
Találd meg a lelki békét, vesd le magadról az egodat. Az életet élni kell ez a titka. meditalj
2019. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!