Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinaljak ha beszoltam...

Mit csinaljak ha beszoltam valakiknek es most megakafnak verni/ kovetnek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 01:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Hívd a rendőrséget, közben videózd őket.
2020. dec. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Okosora. Figyeljen vki,amikor mesz az utcan es legyen a segitsegedre a bajban.


Vedd fel rejtett kameran a fenyegetest. Mehetsz a rendorsegre. Felhasznalhatod a bizonyitekot legalisan a feljelenteshez. Eghtan nagy bajuk lesz,ha megserulsz.

2020. dec. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Igazi halvérű gyerek lehetsz. Megmondom mit csinálj. Vállald a következményeket. Ha van tököd beszólni legyen arra is, hogy vállalod érte a felelőséget. Akik pedig azt írják, hogy rendőrség meg video... dugjatok fel a seggetekbe ha van még ott hely kis cserépedények.
2020. dec. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Nyugodtan írd hogy köcsög, tőled senki sem veszi sértésnek :)
2020. dec. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Jo nagy csira lehetsz te 3 as.


Amugy a videozas helyett inkabb livr mert megvernek es a telod isnelveszik utána de viszont a konfliktusokat keruld a jovoben tenyleg ha nem tudod magad megvedeni.

2020. dec. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Esetleg még annyit hogy hannem tudod elkerulni a sracokat akkor irj annak akinek beszoltal,kerj bocsanatot es ennyi...

Tudni kell neha be csicskulni ha meg csinalja az ember a szart.

De egy dolgot sose hagyj,hogy barki is megalazzon!!!

2020. dec. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Csinálnak neked egy 8 napon túl gyógyuló sérülést(pl kisujj kitörés) az elkövető ha büntetlen előéletű, megússza felfüggesztettel, figyelmeztetéssel.

Megéri beszólni?

2020. dec. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Szóval a 7es és a 3as valódi vitánál fülét farkát behúzza és azt mondja hogy oh az én k..rva any..m?
2020. dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2%
Legyél férfi azt verd szét mindet. Velem 10 ember se bírna nincs nálam jobb.
2020. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na látjátok amikor ide kiírjátok, hogy miért vagyok egyedül 30-40 évesen akkor gondolkodjatok el azon, hogy talán azért mert nem vagytok férfiak. Én vagyok a csira meg én huznám be a fülemet farkamat? Pont én tanácsoltam, hogy ha arra van esze a gyereknek hogy beszóljon legyen arra is hogy vállalja érte a felelőséget. Ti írjátok hogy menjen a rendőrségre meg videozon és még én vagyok csira? Átgondoltátok vagy alapból ilyen hülyék vagytok?
2020. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!