Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy reagáltok, amikor előttet...

Hogy reagáltok, amikor előttetek célozgatnak egymás között rád?

Figyelt kérdés
Társaságban vagy és valaki kétértelműen elszól valamit, amiből gyanítod, hogy rólad van szó. Eközben ők összenéznek és nevetnek. Ilyen esetben mi a jó megoldás? Közbeszólni, hogy tudom, hogy rám célozgat? Vagy hagyni? Volt már veletek ilyen?
2020. dec. 21. 00:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem is egyszer. Általában bosszantani akarnak ezzel, én úgy szoktam csinálni, mint akit nem érdekel, vagy nem veszi a lapot. Egy idő után abba szokták hagyni :D
2020. dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felvonom a szemöldököm, és lesújtó pillantást vetek rájuk.
2020. dec. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tahokat nem ismerek szerencsere. De ha igy tortenne, szolnek, hogy nyugodtan mondjak ki. Es kiiktatnam a veluk valo erintkezest. Koszones, es semmi.
2020. dec. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Régen nem figyeltem ezekre, mostanában már azt csinálom, hogy egyszer szépen kérek, másodszor már ököllel...
2020. dec. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!