Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Januártól Győrbe fogok költözn...

Gabenito kérdése:

Januártól Győrbe fogok költözni, ami nekem egy nagy változás lesz Budapesthez képest. Itt nőttem fel az egyik külső kerületben és kiváncsi leszek mennyiben más. Aki már élt mindkét városban pozitív és negatív dolgokat tudna írni?

Figyelt kérdés
Home office miatt valószínű sokat leszek Budapesten is, de szeretném hasznosan eltölteni az időm és jól érezni magam Győrben is. Olvastam, hogy biciklivel egy nagyon élhető város ez igaz?

2020. dec. 21. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, vagy mik érdekelnek?
2020. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, szakmailag leegyszerűsítve a logisztika érdekel ehhez kapcsolódó területen is fogok dolgozni. Szabadidőmben sportolni szoktam főleg focizni. Ezen kívül dartsozni szeretek, ha van jó darts klub oda szívesen járnék játszani, gyakorolni
2020. dec. 21. 21:47
 3/3 anonim válasza:

En laktam mindket helyen, szerintem Győr egy csoda, tervezem is, hogy visszakoltozzek. En alapból videki vagyok, egy kisebb telepulesen nőttem fel, úgyhogy nekem Győr is kb Bp szintu nagyvarosnak tunt, mikor odakerultem :D A volt baratom volt odavalosi, eleinte csak hetvegeken jartam hozza, majd kesobb ott koltoztunk ossze albiba. 2 evet eltem igy ott, imadtam a varost. Mi a belvarosban laktunk, de exem szulei kulsobb reszeken, de valoban biciklivel barhova konnyen el lehet jutni, en busszal nem is jartam egyaltalan, neha autoval, de szerintem a bicikli nagyon jol kihasznalhato ott. Illetve ejszaka is buli utan, koncert utan, gyalog barhonnan haza lehet menni, nincsenek olyan eszeveszett tavolsagok.

A belvaros gyönyörű, a Gyorujfalu, Gyorzamoly felé tarto toltes pedig a kedvenc reszem a városban, kutyat setaltatni, futni stb. Dartsozni en nem tudok, igy azt nem tudom merre lehetne, de abban biztos vagyok, hogy lehetőség van ra. Focizni egyik ismerosomek is szoktak jarni csak ugy az egyik parkba, illetve az egyetem mellett van tobb ilyen kinti palya, ott is szoktam latni, hogy focizgatnak fiatalok :) Edzotermek, crossfittermek is vannak, ahol szinten konnyu ismerősöket, baratokat szerezni. Szerintem varps szinten us tok jo programok szoktak lenni, persze nem most a vírus alatt, hanem egyébként.

Budapesten csak 1 évet laktam, de azt nem szerettem annyira, sokkal jobban szerettem akkoriban Budapestet mikor csak egy-egy napokra kirandulni, valamit intezni, vagy valami programra mentem, nekem fent élve tul sok volt, tul budos, es sok a rosszarcu, ramenos, keregetos ember. Persze Budapestnek is vannak gyönyörű részei ezt alairom, de nekem Győr ezerszer jobb és élhetőbb hely :)

Most külföldön vagyok, de csak hogy gyujtogessek onerore, es a saját otthont mindenképp Győrben vagy vonzaskorzeteben tervezem :)

Azt megkerdezhetem en, hogy melyik cégnél helyezkedtel el?


Hirtelen nekem ennyi jutott eszembe, ha van még kérdésed akkor szívesen válaszolok :)

2020. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!