Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az első lépés a felnőtté...

Mi az első lépés a felnőtté válás felé?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy úgy érzem magam mint egy kisgyerek. Mindenkitől elvárom hogy gyerekként kezeljen, hogy ne aggassanak rám nehéz terheket, és ne várják el hogy felelőségteljes legyek. Szeretnék gyerek maradni a saját külön bejáratú világomban. Habár ha valaki legyerekesez, igen csak felháborodok. Vajon mit kellene tennem hogy a világnézetem és a terveim a jövő felé felnőttesek legyenek?

18/l



2020. dec. 27. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Költözz el. Egyből megtanulod, hogy milyen felnőttnek lenni.
2020. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
vállalj felelősséget.
2020. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem már maga ez a felismerés is jó irányba fog téged terelni. :)

Már ha persze teszel érte, hogy ezek a dolgok változzanak.

2020. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
En elkoltoztem es van egy rahedli megtakaritasom..megse erzem magam felnottnek es nekem ez igy megfelel:)
2020. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Regen nem volt elerheto jelzo gomb a buszon, csak az ajto felett. En onnantól ereztem felnottnek magam, amikor segitseg nelkul tudtam jelezni a buszon, hogy le akarok szallni :)
2020. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Nekem egy 18 éves korú ember, akkor tűnik felnőttnek, ha felelősségteljesen tervezgeti a jövőjét, mit fog dolgozni, képzi magát, és ha nincs is párkapcsolata, azért határozott koncepciója van arról, hogy mit szeretne, vagy legalább foglalkozik a véleményének a kialakításával. Egy ilyen legyerekesező szituáció helyes kezelése is felnőttes dolog.
2020. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Amikor a tetteidért vállalod a felelősséget.
2020. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!