Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy viseljem el ezt?(többi...

Hogy viseljem el ezt?(többi lent) 17/L

Figyelt kérdés
Hogyan viseljem el a megalázásokat, a rossz indulatu embereket 😔.? Nagyon sokszor aláztak meg és már kezdem nem bírni. Az utolsó kapcsolatomban is minden volt csak nem őszinteség. És barátokban is csalódtam már nagyon sokszor. Sokan be csaptak stb... Hogyan viseljem el mind ezeket??

2021. jan. 3. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha úgy érzed, kezd elszakadni a cérna, érdemes felkeresni egy szakembert. Nincs benne semmi kínos és nagyon sokat tud segíteni.

Remélem a későbbiekben minden jobbra fordul. És ne feledd, hogy nem mások véleménye határoz meg téged, saját magad ura vagy.

2021. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :*
2021. jan. 3. 00:25
 3/9 anonim válasza:
55%

Az ilyen esetben nekem az segített, hogy leültem és átgondoltam a dolgaim.

Rengeteg motivációs oldalt elkezdtem követni és olvasni ezeket folyamatosan. Elkezdtem edzeni, futni, normálisan étkezni, stb.

Egyébként pedig nem kell megfelelni mindenkinek mert akkor örök életedben boldogtalan leszel.

2021. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Keruld el oket, es gondosan valogasd meg kiket engedsz kozel magadhoz. Ennyi a titok. Persze ha a csaladodban vannak akik bantanak az nehezebb ugy de mindjart 18 vagy szoval mar az se sokaig megoldhatatlan helyzet.
2021. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyanokkal barátkozz akik megérdemlik. Hiába a sok idő, én is 10 év barátság után veszítettem el a legjobb barátom, mert egyszerűen bunkó lett. Ez van sajnos, újat kell keresni. Aki így viselkedik veled azzal ne foglalkozz.
2021. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🤗
2021. jan. 3. 00:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Utólag kezdem belátni, hogy az engem ért megalázások, sérelmek, nem is voltak olyan komolyak.
2021. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell elviselni. Menj külföldre, amint megteheted! Akiben meg abszolút nincs életerő, alapvető intelligenciaszint és jóindulat, az meg maradjon magyaroszágon.
2021. jan. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4esnek igaza van!

#8as meg nyugodtan menjen ha akar, ha meg nem tetszik valami, változtasson!

Ez a baj, hogy változtatni nem akar, csak szóban, az meg nem ér semmit.

Már miért a normális magyar embernek kéne innen kimenekülni, hogy az állat b.lf.szok maradjanak itthon ?

Fck logic!


A kérdezőnek annyit:

Hogy tényleg hanyagoljad őket, de olyan szinten, hogy még köszönnöd sem kell nekik.

Megkérnek valamire ?

Sz.rd le! Kérje meg az egyik haverját akit majd 5 perc vagy 5 év múlva hátba szúr.

Te meg törekedj arra, hogy zárd ki őket, s akiben lehet egy kicsit is bízni, azt meg jól ismerd meg, hogy tudd mire számíts.


Nem azt mondom, hogy "szakemberhez" járni gáz, vagy ne lenne megoldás, nem tudom nem próbáltam, s még ennek ellenére sem gondolom gáznak.

Egy próbát megérhet :D


Csak emós ne legyél :D

És ne kezd vágdosni magad xD na az a tré.


De amúgy tényleg ez marad, az a fajta kizárás, hogy nem csak elforditod a fejdet, s ha szépen szól akkor meg válaszolsz, hanem 1az1be sz.rsz a nyakába.


Szépen szól? Pl kapcsold fel a villanyt ? Á-á! Nem!

Kapcsold fel te, vonszold oda a p.csádat.

Keményen szólj nekik vissza ha okoskodnak, és az olyan pletyka fészkeket meg hanyagold :D


Aki hátba szúr(t) azt is.


Úgy látszólagos "veled vagy inkább nélküled" kapcsolatot sok emberrel lehet tartani, de a m.cskokkal nem kell, tudod mi lesz a vége.


Illetve te is keverheted a sz.rt és vissza adhatod neki olykor olykor.

Nincs az megírva sehol, hogy csak neked nem lehet semmit, s neked kell k.ssolni.


Ahova érdemes lehet eljárni, az valami önvédelmi vagy hasonló cucc, ahol megtanítanak bunyózni (igen, tudom lány vagy, de hol itt a kérdés ? :D) az csak a javadra válhat.

Így nem fogod gyengének érezni magadat.

Sokkal magabiztosabb leszel, és nem félsz majd vissza szólni, ha okoskodnak neked.


1 sportnak is jó, levezetésnek is, önbizalom növelő, és egy fiúval is felveheted a versenyt :D


És mint tudjuk, nem verekednek az emberek minden nap, ettől nen kell tartani, 1 verés meg pár évig kitart :D


Én ezt tudom ajánlani.


Amúgy ha van valami konkrét példa, ami miatt kiírtad a kérdést, megoszthatod, van itt pár(!) értelmes ember akivel ki tudunk találni vlmit rá.


Összegzés képpen:

Ne kerüld el, és fogd be a szád, szólj vissza, vagy te kezdeményezz ha nem tetszik vlmi.

Illetve utasítsd el, sz.rd le őket a legmagasabbról, legyél számukra elérhetetlen.

Dilidoki sincs kilőve, de inkább önvédelmi őő izé. :D

És ha kell, csapj oda, abból tanulnak, s olyanokkal barátkozz akikből kinézed, hogy kiállnának érted. (Ritka de előfordul)


Illetve még 1 alternatíva, barátkozz azzal, aki a "bántalmazóid/irigyeid"-et b.sztatja.

Tehát az ellenséged ellenségével.

Az még egy jó húzás.

Érdek barátság ? Lehetke :D ;)

2021. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!