Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon szépen kérem valaki...

Nagyon szépen kérem valaki segítsen! Mindig elhamarkodottan döntök, kihat a külvilág általam formált véleményére (IS)! Lent van a többi!?

Figyelt kérdés
Egyszer volt egy barátom (13 évesen, de ez gondolom nem lényeg erre nem szeretném ha kommentben kitérne valaki főbb okok nélkül) és nagyon szerelmesek voltunk egymásba de hat hónap után megszakadt és én nagyon megváltoztam. Mindig elhamarkodottan szeretnék magamnak barátot és mivel én nagyon össze vesztem azzal aki volt valahogy mindig a haverja és nagyon magamra haragítottam őket és mindenkinek azt mondják,hogy én egy kis r.banc vagyok és folyamatosan bánt mindenki,hogy "attól még,h segged az van, elől deszka vagy" "kis csontváz" "törpe" megkaptam valakitől azt is,h "attől még,h deszka vagy jól nézel, ki nem akarsz össze jönni velem?" és engem nagyon-nagyon bánt,bár már legtöbbször leszarom de a legrosszabb,hogy apukám is bánt.. Tőle idézek egyet: "Jó lenne,ha nem trappolnál a húsz kilóddal úgy mint egy elefánt ,mert felébredtem rá" (nem vagyok húsz kiló igazából) kicsit elkanyarodtam a témától de a kérdésem az,hogy hogy tudnék kilépni abból a helyzetből,hogy r.bancnak hívnak és hogy kezdjem tiszta lappal? Könyörgöm segítsen valaki, az önbizalmam a béka feneke alatt :'(

2017. ápr. 3. 20:09
 1/5 anonim válasza:
Nekem még csak nagyon kicsi tapasztalatom van ebben a témában, de szerintem az a legfontosabb, hogy ne kerülj a béka feneke alá. Ez alatt azt értem, hogy ne figyelj rájuk, és fogadd el magad. Mert sokkal könyebb egy olyan embert bántani akin látod, hogy e miatt rohadt szarul érzi magát. Próbáld az embereket a magad oldalára állítani, és ne mutasd, hogy fáj neked amit mondanak. Ha meg már nagyon szar a helyzet akkor ( nemtom mijen súlyos volt a veszekedés a volt barátoddal ) próbálj meg kibékülni vele. De fontos, hogy nyerd vissza az önbizalmad, ne lássák rajtad, hogy fáj. Remélem segítettem és sok sikert. :)
2017. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Például kezdetnek ne legyél az, aminek csúfolnak. Ne szedj össze elhamarkodottan fiúkat, és akkor nem fogják azt mondani, hogy ribi vagy.
2017. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van pár lehetőséged...


Az első, hogy lesz@rod és nem figyelsz rájuk.Nagyon lassan megunják...talán.


A másik, hogy dobálod vissza néha a labdát.Beszólnak valamit, akkor válaszolsz egy kedveset, mint:

Inkább legyek áramvonalas, mint nagyhangú és élettelen fonnyadt kolbásszal:DD__

Bizonyára édesanyádat is így dicséred, büszke lehet rád és az egész családod is:DD


Lehetne még sorolni, de egy kis tréfa: Akció kamerával vedd fel ezeket a beszólásokat, amelyeken jól látszik kis tahó fejük, majd arcuk kitakarásával töltsd a youtube-ra e felvételeket és a küld szét minden csajnak és ismerősnek: Íme egy "kedves álompasi", aki így udvaról lányok:DDD


A fater...ne rohangálj a lakásban és kopogó cipellővel meg pláne!Ezt még én is utálom.__Persze, mondhatod azt is, hogy ha annyit ennék mint te, akkor egy disznót látnál és nem csak a tükörben és vehetnél ejtőernyő méretű ruhákat drágán, hát az kell neked!:DDD

2017. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Taníts magad előzetes gondolkodásra. :DD
2017. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek <3
2017. ápr. 4. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!