Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Attól a pár százalék normális...

Attól a pár százalék normális embertől szeretnék kérdezni! Észrevettétek, hogy az utóbbi időben akik normálisak voltak, teljesen meghülyültek?

Figyelt kérdés

Én észrevettem, a közvetlen környezetemben, hogy nem normálisak!

De! Nem csak a közvetlen környezetembe vettem észre, hanem a boltokba, utcán, mindenhol.



Pár példa: Az egyik családtagom magára hívta a mentőt, mert elmondása szerint nem megy elég levegő a tüdejébe. Wtf?? Persze ki jöttek a mentők, bevitték, természetesen nem találtak semmit! Viszont a vízeletében THC-ra utaló drogot találtak (papírt amit kapott oda van írva hogo Thc: Positive. Hogy hogyan lett pozitiv, máig rejtély.


Folytatom: 5-én apámnak a pénzét levettem, kora reggel azért felkeltem, hogy letudjam venni a pénzt és eltudjak menni dohányért (tudni illik elfogyott) gondoltam mire felkelnek addigra lesz otthol. De tudtam hogy a bank már rá tette, csak az sms jön meg később.

El is mentem! Nem tudtam levenni annyit! 154.008 ft kaptak, de csak 150.000 ft tudtam levenni (bank levonta) elmentem vettem dohányt, addigra felkelt anyám. Mondtam neki levettem a pénzt, meg vettem dohányt. Elmondtam hogy csak 150.000 ft tudtam levenni. Erre mi volt a reakció? Hogy eltettem a 4.000 ft - ot. Mutattad a blokkot is, de ő folyamatosan vádaskodot hogy én megloptam. Na már most, begerjedtem, és a 2 tesóm előtt ki hangosítva felhívtam a bankot, és közölték ott hogy mire vonta le. Sms díj, éves díj, stb. De még ekkor se akarták elhinni. Normális az ilyen? Az ügyintéző szavait felülbírálja az anyám? Ott volt a két tesóm, hallott mindent.


Folytatom: Szembe szomszéd kirakott a kerítésére egy olyan táblát, melyben az áll hogy ,,Magánterület, illetékteleneknek belépni tiltos" MI VAN?? Miért gondolta hogy hosszú évek sora után kell ki rakni a táblát? A másik, azt a táblát építésnél szokás ki rakni, nem? Ki az a hülye manapság, aki elmegy egy ház mellett, és ne tudná hogy az magánterület? Az én házam is magánterület, meg a több millió embernek a háza magánterület. Nem értem hogy MiVan?? Azt a táblát építésnél, magánföldeken szokás ki rakni, nem pedig családiház kerítésére. Vagy van hülye M.on, aki nem tudja hogy egy családiház magánterület és bemegy oda? Hát én még ilyent nem hallottam, de OK!


A közvetlen szomszéd meg hajnal 1-kor ki megy a szennyvízgödörhöz, felemeli az akna fedelét, visz egy széket leül, szívja a cigit majd az aknát szagolgatja.


Még tudnák ilyeneket írni. Az elmúlt időszakba durva dolgok voltak. Sajnos amit leírtam nem kamu, ezek megtörténtek. Valami nem stimel az emberekkel.


A normális emberek válaszát várom. Ha velem van a baj, holnap beutaltatom a pszichiátriára.


Köszönöm



#betegség #környezet #agy #Elmerogyant #Furcsa, szokás, változás,
2021. jan. 9. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Jujjj ezek valóban elég durva dolgok....


Kérdező, nem veled van probléma. Tényleg úgy tűnik, ezek az emberek megbolondultak.


Csak mostanában tapasztalod ezeket, vagy régebben is ilyenek voltak ?


Szerinted mi lehet az oka ?

2021. jan. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Durva .... Részvétem!
2021. jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Szia, igen mostanába. Ötleteim vannak, de nem vagyok biztos benne.


Ha gondolod leírom privát üzenetbe, csak írj rám. Én valamiért nem tudok.



#2 köszi, ígyekszem 🤧🤷‍♂️

2021. jan. 9. 01:35
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Szóval 'valamiért' nem tudsz privátot írni?

Oké.

Akkor meg is beszéltük a problémádat.

2021. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért neked is agyadra ment a semmittevés.
2021. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Azért rólad is elmond ezt-azt, hogy mások ilyen jellegű problémái miatt őrjöngsz.

1. Nyilván az ember megijed és segítséget kér, ha hirtelen úgy érzi, hogy nem kap levegőt, ha ezelőtt nem történt vele ilyesmi. Te is így tennél, a szomszéd is, a sógor is. Tök mindegy, hogy drog miatt, pszichés ok miatt vagy valami fizikai betegség miatt érzi úgy, hogy nem jut elég levegőhöz. Az ember bepánikol, ha ilyen történik és nem feltétlenül tud racionálisan gondolkodni, hanem egyből segítséget kér.

2. Azért az emberek ok nélkül nem szoktak lopással gyanúsítani másokat, pláne nem közeli családtagokat. Nyilván nem tudjuk, hogy volt-e már ilyesmire példa a te esetedben, de valami biztos történt, ami miatt megingott benned a szüleid bizalma, ha gondolkodás nélkül meggyanúsítanak.

3. Nyilván előfordult, hogy valaki kérdezés nélkül bement a szomszédod udvarába, ok nélkül tényleg nem szokás ilyen táblát kirakni. Nem kell nagy dolgokra gondolni, valamelyik nap itt gyakorin is írta valaki, hogy a vízóra leolvasó átmászott a kerítésén a munkáját végezni ahelyett, hogy csengetett volna és megvárta volna, ameddig a kérdező beengedi a kapun. Vidéken, falvakban pedig főleg az idősebbek, régóta a környéken élők részéről jellemző, hogy nem csengetnek, hanem már nyitják is a kaput kérdezés nélkül mindenkinél, ha nincs kulcsra zárva.

2021. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Talán, mertvez a bezártság már káros, meg a maszk, és tsi.
2021. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!