Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pár napja műtöttek elülső...

Pár napja műtöttek elülső keresztszalagszakadással, észrevettem hogy a vádlim tetejétől a combom közepéig kb Hátul a hajlatba végig véraláfutásos, ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
Normális ez ilyenkor?? Már itthon vagyok, mankóval megyek, gondolom az erőltetéstől lett ilyen ,nem? Köszi

2020. nov. 9. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. A műtét alatt egy baromi széles pánttal elszorítják a combodat, hogy ne legyen keringés a térdednél.

Nem mindenkinek lesz ilyen, de teljesen normális.

2020. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2020. nov. 9. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2020. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés körülötte eléggé felvan vizesedve/dagadva, nemcsak a térdem ezis normális?
2020. nov. 9. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Pár nappal műtét után még igen.

Jegelni kell, jégzselé vagy akár mirelit borsó is megteszi. Azt köré tudod hajtani.

2020. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben köszi, hátul és oldalt egy 10cm huzódik egy szalag vagy valami, majdnem elestem a botba akkor ereztem jobban, remelem nem szakadt el meginnt mostmeg ott😂😂😂

Köszi a segítséget.

2020. nov. 9. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, ne aggódj. Csak most a többi szalagra nagyobb terhelés jut, egyenlőre még azok veszik át a szakadt szalag szerepét is.

Most még pihentesd minél többet, polcold fel, és jegeld.

Rendbe fog jönni, de ahhoz hetek kellenek, és majd a gyógytorna.

Jobbulást.

2020. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben ,köszönöm szépen a segítséget!!!!
2020. nov. 9. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!