Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mai világban gáz,ha megszünt...

A mai világban gáz,ha megszüntettem a face és insta profilom?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,mit gondoltok erről?Lehet manapság a közösségi oldalak nélkül élni az életet?Meguntam,mert rájöttem tukajdonképpen engem nem is érdekelnek mások,nem is látom értelmét a selfie készítgetéseknek,hiszen úgy is jönnek a likok a jaj de szép vagy(akkor is ha nem is ezt gondolják).Na meg a kukkolók :D ,akik mindent néznek,de semmire nem reagálnak.A sorozatos mindenféle megosztások...stb..

És a párkapcsolatra hatással lesz szerintetek,ha a páromnak van közösségi oldala,nekem pedig nincs?


2021. jan. 12. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj ezzel, hogy itt mindenki biztatni fog, hogy igen töröld csak le meg minden (olyanok is akik egyébként fenn vannak) aztán ez a valóságban úgy működik, hogy akár egy új suliba mész vagy akár egy munkahelyre mindenki csak lesni fog,hogy mi van? Hogy lehet ez,fú! Azta! Megy a cseszegetés, hogy nem lehet elérni sehol azért nem vagy képben semmivel sem pedig ki lett írva stb.. Sajnos az van. Sokan mindig mondogatják, hogy én csak azért vagyok fenn mert a suli vagy a munka miatt muszáj, de a többségül mégis állandóan a falát görgeti. Ha én csak amiatt vagyok fenn akkor csak gyorsan benézek, hogy érkezett-e üzenet ennyi. Nem lesegetek óra hosszakat.
2021. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem gaz...:)

Nekem mindkettő van, de egyiket sem használom. Később lehet a parkapcsolatodban közös face ill inst...

Nekem nincs ra szugsegem, keveset telozom.

2021. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!