Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vendégségben elvárás levenni...

Vendégségben elvárás levenni a cipőt?

Figyelt kérdés
Én sosem vetetem le, olyan kényszeres kínos az egész. Az egész lakásban kő van, úgyhogy könnyű takarítani.
2021. jan. 19. 16:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az sem, amikor nem*
2021. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig megkérdezem, hogy hol vegyem le a cipőt és inkább azt érzem kínosnak, ha erősködnek, hogy nem kell levenni, miközben szemmel láthatólag nem hordanak normál esetben ott cipőt.
2021. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%
Lábfétiseseknek igen, külön élvezet számukra, másnak illő, mert az illem ezt mondja.
2021. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Családi házban lakom, tehát nem is kérdés, hogy mindenki leveszi magától. Viszont mindenki kap papucsot.

Természetesen van kivétel, mert múltkor pl. orvost ill. mentőt kellett hívni. Ilyenkor eszébe sem jutna senkinek levetetni velük.

2021. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nem várom el,persze ha szeretné,tegye.

Leveszem, ha máshol kérik,magamtól sajnos nem jut eszembe.

De igen lehet elvárás,jogos is.

De mondjuk nem is igazán járok vendégségbe,pláne most.@

2021. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Most elképzeltem, hogy a latyakos csizmájával vki végigjön az előszobán és rálép a szobában a krémszínű szőnyegre. Aztán oda olvad ki a cucc a csizmájából. Kösz, de nem. Vegye le a cipőt. Eddig még senkinek sem okozott gondot, vannak vendégpapucsok.
2021. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%
Csak a medve egy autó ára volt! :-D :-D
2021. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!