Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet felnőttkorú anime...

Hol lehet felnőttkorú anime rajongókkal, gamerekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és egyszerűen hiányoznak és mindig is hiányoztak az életemből az olyan emberek, akikkel beszélgethetek animékről, játékokról, filmekről, sorozatokról, stb. Vannak barátaim, de velük ilyen témákról nem tudok dumálni, és gyerekesnek tartják a legtöbb dolgot, ami engem vonz. Nagy álmom kiskorom óta pl. az is, hogy cosplayezzek. De egyszerűen nincs meg hozzá a baráti társaságom, akikkel ezt kivitelezhetném. Őszintén szólva, az én korosztályom már nem vevő az olyan dolgokra, amikre én vagyok gyerekkorom óta. Nem kell félreérteni amúgy, nem vagyok függő, nem nézek éjjel-nappal sorozatokat, ahogy játszani sem egész nap játszom. De van 2-3 anime, és sok-sok játék, amiknek nagy rajongója vagyok, csak senki nem vevő rá a környezetemben, akikkel a rajongásom megoszthatnám. Igazából még párkapcsolat terén szeretném, ha hozzám hasonló lehetne a párom, mert biztos vagyok benne, hogy sosem unatkoznánk. Tinderen próbálkoztam társkereséssel is, de sajnos a nők meg férfiak terén is kudarc volt. volt akivel 1 évig beszéltem, ismerkedtem, próbáltam megszeretni, de egyszerűen olyan szürke és sablonos személyisége volt, hogy én csak kötelező jelleggel beszéltem már vele. Persze, nincs ezzel probléma, csak nyilván nem hozzám illő volt a lány.

Szóval tudtok valami oldalt, vagy akármilyen platformot javasolni, ahol megismerhetek hozzám hasonlókat? Teljesen mindegy, hogy párkeresési vagy barátkozási célból.



2021. jan. 26. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Én is hasonlóan vagyok, nem igazán van a barátaim közt olyan akinek hasonló az érdeklődési köre :( ha gondolod, írj ^^ 19/L
2021. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Facebook, Mondocon, esetleg Animeaddicts, vagy más animés oldalak.

Mondoconra is rengeteg felnőtt jár ki, köztük én is. És nagy részük animés, vagy gamer.

2021. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a problémádat, én is hasonló helyzetben vagyok, csak hogy könnyebb legyen, még külföldön is élek és emiatt szinte lehetetlennek érzem, hogy hasonló érdeklődési körrel rendelkező barátokra tegyek szert, ne is beszéljünk a barátnő kérdésről...

Ismerkedés szempontjából a facebookot tudnám ajánlani, vannak társ és barátkereső csoportok, pl Aishiteru /Anime Jelölj, csevegj/Ismerkedj

Illetve próbálj meg rákeresni facebookon a hozzád közeleső megyeszékhely+anime kifejezésre. Lehet van a közeledben valami egyesület ami rendszeres összejöveteleket tart.

Társkereséshez még a Badoo-t javasolnám, ott lehet keresni érdeklődési körre is (ha jól tudom csak a mobilos alkalmazásban). Sok sikert!

2021. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Én sem találtam még ilyen platformot, legalábbis olyat nem, ahol nem a tizenévesek vannak többségben (vagy csak ők a hangosabbak, ki tudja:D).

Egyébkén ez nálam is probléma, sajnos nekem is kevés az animés, gamer, filmeket és sorozatokat kedvelő ismerősöm, ha gondolod írhatsz!:) 21/L

2021. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok.
2021. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Annyira sajnálom, hogy ennyien átéljük ezt:( remélem mindannyiunknak sikerül rátalálni majd az embereire előbb-utóbb! Köszönöm a tanácsaitokat:)
2021. jan. 26. 21:50
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Én pont animés és/vagy gamer lányokat keresek.


27/f

2021. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de discordon lehet csinálni ilyesmi oldalt ha van rá igény.
2021. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek mindennel, amit előttem leírtak, még annyit hozzátennék, hogy szerintem a való életben, személyesen a legjobb ismerkedni, online nekem még nem sikerült semmilyen tartósabb kapcsolatot kialakítani senkivel sem. Fel a fejjel, majd csak találsz valakit! Ott van példának egy csomó anime karakter, ők sem adják fel, ha valami nem sikerül! XD

21/F

2021. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

na ezt én is kiírhattam volna, csak két évvel idősebb vagyok, és én is külföld, de kb ugyanez amúgy XD

a kérdésre válaszolva lövésem sincs, én olvastam ilyen legendákat, hoyg egyeseknek discordon is megy, meg random összefutnak egy játékban, de én eddig csak fura, ijesztő vagy unalmas embereket láttam... tudom, pechem van.

tegyük hozzá, a való életben sem olyan egyszerű, mert megfigyeléseim szerint conokra, meg ilyen tematikájú klubokba mindenki a maga saját kis társaságával jár... de akkor hol szerzik azt a társaságot?! rossz csillagzat alatt születtünk, törődjünk bele. :D

2021. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!