Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy alakul a sorsotok?

Hogy alakul a sorsotok?

Figyelt kérdés
Ez egy fura kérdés lesz. Írjátok le hogy min gondolkoztok akármi is legyen az, mondjátok el a fájdalmatokat vagy örömötöket vagy bármit. Tényleg bármit írhattok, anonim oldal stb stb
2021. jan. 27. 23:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Hónapok óta alvászavarral küszködök. Elvesztettem a munkámat, albérletben élek egyedül (van tartalékom, mielőtt valaki beszól közlöm), totál internetfüggő vagyok. Egy átlagos napom úgy telik, hogy nagy nehezen felkelek délután (rosszabb esetben késő délután), bevásárolok, lógok a városban 8ig (sokszor fél 9re érek haza, de nem foglalkoznak velem a rendőrök), aztán reggelig net. Nem csinálok semmi különöset, nem játszom vagy ilyesmi. Csak hülyeségeket nézek a youtubeon, itt olvasgatok gyakorin, néha megnézek egy-egy filmet. Kezeltetni kéne magam, mert sokszor még reggel 6-7 környékén is alig bírok elszakadni az internettől, pedig akkor már 10 órája nyomom, és még mindig nem unom.


Most azon aggódom, hogy holnap délre jön a tulaj, és addig ki kéne takarítanom. "Korán" kell kelnem emiatt, 9 körül, már előre rosszul vagyok. Teljesen felborult a bioritmusom, most olyan ébernek érzem magam, mint mások pl. délután 2kor. Még nagyon korán van, úgy érzem.


Novemberben próbáltam kihasználni a kijárási tilalom előnyeit, hogy majd átállok nappali életmódra, de nem megy, el kell fogadnom. Gimi óta ha háromszor voltam ébren délelőtt, sokat mondok. Egyetemen mindig délutánra vettem fel az óráimat, sőt estére, amilyen későn csak lehetséges volt. Aztán amikor munkába álltam is éjszakás voltam.


26/F

2021. jan. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Én egyébként teljes jól vagyok, mióta új év van mintha teljesen megváltoztam volna, sose figyelek a negatívra csak a pozitívra , jól alakulnak a dolgok ma pizza lesz ebédre stb..
2021. jan. 28. 06:15
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul
2021. jan. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok.

#12 Ennek örülök kérdező,teljesen ugyan így vagyok én is ezzel az új évvel kapcsolatban,biztosan finom lesz az a pizza,milyen pizzát fogsz csinálni? hirtelen én is megkívántam így lehet én is csinálok egy jó kis pizzát ebédre,jó étvágyat hozzá.🙂

2021. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

A negatívabb rész: első éves vagyok egyetemen és alig ismerek valakit. A "ráírósdi" nekem nem megy túl jól, szóval remélem lesz majd valahogy alkalmam, hogy végre ismerkedjek kicsit.

A pozitívabb: pár kedvenc ételem elkészítéséhez elég nagy kedvet kaptam, szóval lassan nekiállok sütni-főzni kicsit, bár kész már az ebéd anya által :D

A netes oktatás miatt most sokkal több idő jut magamra (de ezzel szinte kimerült, hogy miért előnyös számomra ez az oktatás). Szóval elhatároztam, hogy a plusz időben nekihasalok és nyelvet tanulok. A német valahol középfok alatt lebeg, ezt kéne feltornászni mindenképp, valamint kicsit végig gondolni, hogy melyik másik nyelvvel lenne még érdemes foglalkoznom. Úgy érzem, hogy egy rakat idő elrepült, és sok érdemi dolgot még nem tudok felmutatni :c

20/L

2021. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

#15 Ne szomorkodj,most senkinek sem könnyű.

Ne bonyolítsd túl a dolgokat,hamarosan személyesen is tudsz majd ismerkedni addig is koncentrálj magadra,ha esetleg valami gondod van akkor tedd magadat rendben pl lelkileg,legyél kiegyensúlyozott,mindenhez állj pozitívan,mosolyogj sokat.


Mi finomat fogsz készíteni?

Remélem nekem is teszel félre? mert akkor ígérem én sem feledkeztem meg rólad. 😁



Engem is megtaníthatnál rendesen németül,mit szólsz hozzá?

Második nyelvként pedig az angolt javasolnám,legalább is nekem szerintem az lesz,mit szólsz hozzá?

Sokak szerint egyszerűbb mint a német.

Majd esetleg Spanyol,Olasz esetleg francia vagy talán az orosz nyelvet is szívesen megtanulnám.

Te hogy vagy ezekkel?

2021. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Jól alakulnak a dolgok, ma pizza lesz...😂
2021. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#16 nagyon szépen köszönöm a tanácsokat és kedves szavakat, meg fogom őket fogadni!😊

Csokis süti és céklakrémleves készült, de főleg az utóbbival vagyok megelégedve, nagyon jó lett a fűszerezése😁 (étel cserében mindig benne vagyok😁) Nálad mi finom volt?

Nekem igazából az angol volt az első idegen nyelvem, abból pár éve lett meg a C1, de még mindenképp szeretném magam fejleszteni ebből is és további nyelvekből is.

Francia és orosz nyelveket én is szívesen tanulnám, nagyon különlegesek, de a másik kettő sem lenne rossz. Kicsit kutakodni is kezdtem jó nyelvkönyvek után, először még csak német, de utána majd jó lenne más is.

2021. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Unatkozom /pill.
2021. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Az orosz nyelvet én is tanulom, gyönyörű nyelv és nagyon hasznos lesz/már az. Mindenképpen ajánlom.
2021. jan. 28. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!